Size bir telefon kadar yakınız
0 546 967 7613
Dil Seçin
trende
Dil Seçin
trende

1.23.00.01 Ara Sürüm

Anasayfa » 1.23.00.01 Ara Sürüm

Logo WMS Mobile


Sürümde Yer Alan İyileştirmeler

Sıra NoTanımAçıklama
1Hızlı Üretim ekranında yer alan Adres alanının kaldırılmasıHızlı Üretim ekranında, İşlem sayfasından “Adres” alanı kaldırılmıştır. Girdi Adresi ve Çıktı Adresi alanları kullanılmaktadır.
2Hızlı Üretim menüsünde üretilecek malzemeye ait takipli bir alt mamül olduğunda; seri/lot stoğu olmasına rağmen 0 adet gözükmesiHızlı Üretim menüsünde üretilecek malzemeye ait takipli bir alt mamül olduğunda, seri/lot stoğu varsa; ilgili stok miktarları “Seri Lot Seçimi” sayfasına stok miktarları ile beraber getirilir.
3Hızlı Üretim ekranında takipsiz depo seçildiğinde stok adresi sorulmamasıGiriş ambarında stok takibi yoksa “Çıktı Adresi”, çıkış ambarında stok takibi yoksa “Girdi Adresi” zorunlu alan olarak gelmeyecektir.
4Üretim emri ile üretim yapılırken ana ürüne ait sarflarda varyantlı malzeme var ise; tüm alt varyantların gözükmesiÜretim emri satırlarında varyantlı ve lotlu malzeme olduğunda; bu varyantlardan biri seçildiğinde, seri/lot seçimi sayfasına hangi varyant seçilmiş ise o varyanta ait takip numaraları listelenir.