Size bir telefon kadar yakınız
0 546 967 7613
Dil Seçin
trende
Dil Seçin
trende

1.24 Mart 2022

Anasayfa » 1.24 Mart 2022

Logo WMS Panel


Sürümde Yer Alan İyileştirmeler

Sıra NoTanımAçıklama
1Planlama Fişleri ekranında miktarı 0 olan kayıtların gelmesiPlanlama Fişleri ekranında miktarı 0 olan kayıtlar getirilez.
2Adres Listesi ekranında seçilen adreste düzenleme ekranına geçildiğinde varsayılan olarak adresin tanımlı olduğu deponun gelmesiAdres Listesi ekranında herhangi bir adresin düzenle butonuna tıklandığında bu adreste hangi depo tanımlı ise o depo getirilir.

Logo WMS Mobile


Sürümde Yer Alan Yenilikler

Sıra NoTanımAçıklama
1Logo WMS uygulamasından gönderilen fişlerin ERP ürününde belirlenen fiş durumuna göre gönderilmesiERP deki İrsaliyesi durumu parametrelerde ne seçilmiş ise; uygulama tarafından kontrol edilir ve gönderilen irsaliye durumu buna göre getirilir.
2WMS ekranlarının sadeleştirilmesi çalışmasıWMS fiş ekranlarında sadeleştirme kapsamında; palet alanı, sepet alanı, etiket yazdır işlemi isteğe bağlı olarak parametreye bağlanmıştır.
3Logo WMS’te sipariş sevk ederken malzeme ve satır teslim tarihine bakılmasıTiger entegrasyonu için; Sipariş Kabul ve Ürün Toplama – Planlanmış ve Planlanmamış kayıtların menülerinde, filtrelere Teslim Tarihi Başlangıç ve Teslim Tarihi Bitiş filtreleri eklenmiştir. Tiger’da teslim tarihi için girilen değerlere göre; başlangıç ve bitiş tarihleri arasında kalan satırlarına ait siparişler sipariş detayında gösterilir.
4El terminalinden lotlu ve serili barkod yazdırılmasıWMS Mobil’de Etiket İşlemleri sayfasına Seri/Lot No alanı eklenmiştir. Seri ve Lot etiketi yazdırılabilir.

Sürümde Yer Alan İyileştirmeler

Sıra NoTanımAçıklama
1Ambarlar arası transfer fişinde bulunan açıklama alanlarının ERP’ye aktarımıTalep, Ambar Transfer ve Üretim menülerinin açıklama alanlarına girilen bilgiler ilgili fişlere kaydedilir.
2ERP’den girilen satış irsaliyesi WMS’te Kontrollü Ürün Toplama ekranında karşılanırken, eğer saklı yordam kullanılıyor ise; ERP’den girilen lottan farklı bir lot girişine izin vermemesiERP’den satış irsaliyesi girildiğinde; Kontrollü Ürün Toplama ekranında lottan farklı bir lot girilmesine izin verilmez.
3WMS’te ok tuşuyla otomatik sipariş miktarı getirme özelliğinin siparişte yer alan serili ürünler için düzenlenmesiERP’de birden fazla serili ürün satış siparişi girilir. WMS’te Transfer / Ürün Toplama ekranında, malzeme ikonu altındaki toplam kısmında yer alan ok tuşuna basıldığında okutulan alanına 1 değeri yazılır.
4Birden fazla sipariş seçilerek işlem yapıldığında; siparişin birinde olup diğerinde olmayan malzemenin mal fazlasının ikinci irsaliyeye eklenmemesiBirden fazla sipariş seçilerek işlem yapıldığında; siparişin birinde olup diğerinde olmayan malzemeler, oluşturulan ikinci irsaliyeye doğru şekilde eklenir.
5Stok takipsiz depoda Hızlı Üretim ekranında sarf ve fire malzemelerin stoklarına bakılmamasıStok takipsiz depo için; Hızlı Üretim ekranında sarf ve fire malzemelerin stok kontrolü kaldırılmıştır.