Size bir telefon kadar yakınız
0 546 967 7613
Dil Seçin
trende
Dil Seçin
trende

1.26.00.01 Ara Sürüm

Anasayfa » 1.26.00.01 Ara Sürüm

Sürümde Yer Alan İyileştirmeler

Sıra NoTanımAçıklama
1Ürün Toplama ekranında detay sekmesinden ürün silindikten sonra okutulan miktarın eksiye düşmesiOtomatik Ürün Ekle parametresi açık ve kapalı olduğu durumlarda; Ürün Toplama ekranında detay sekmesinden ürün silindikten sonra okutulan miktarın eksiye düşmemesi sağlanmıştır.
2Netsis WMS Ürün Toplama – Başlık ekranında E-Fatura carisi seçildiğinde E-arşiv serilerinin gelmesiNetsis WMS Ürün Toplama – Başlık ekranında belge tipi faturayken, cari e fatura carisiyse e fatura serileri; değilse e arşiv serilerinin listelenmesi sağlanmıştır.
3Netsis WMS’te satış fiyatı ve kdv oranı tanımlı malzemeyi içeren bir fiş gönderdiğimizde KDV tutarının sıfır gönderilmesiSiparişsiz Satınalma ve Satış işlemlerinde KDV alanının Netsis’e doğru aktarımı sağlanmıştır.
4Siparişler içerisinde ürünleri okuttuktan sonraki üründe de ürün barkodu alanına odaklanmaÜrün barkoduna odaklanma geliştirmesine ek ürün okutup kaydetme işlemi sonrasında ürün barkoduna tekrar odaklanması sağlanmıştır.
5Ürün barkodu alanına odaklanma özelliğinin ürün geçişlerinde de aktif olmasıGeliştirilen ürün barkodu alanına odaklanma özelliğinin; sağ-sol ok tuşlarıyla yapılan ürün geçişlerinde de aktif olması sağlanmıştır.