Size bir telefon kadar yakınız
0 546 967 7613
Dil Seçin
trende
Dil Seçin
trende

1.26 Mayıs 2022

Anasayfa » 1.26 Mayıs 2022

Logo WMS Panel


Sürümde Yer Alan Yenilikler

Sıra NoTanımAçıklama
1Sayım esnasında birden fazla kullanıcı aynı özellikli aynı ürünü tek adreste saydığında parametreye bağlı olarak miktarların birleştirilmesiSayım ekranına “Farklı Kullanıcıların Sayımları Birleştirilsin” adında bir seçenek eklenmiştir. Bu seçenek seçildiğinde farklı personellerde aynı adreste, aynı tarihte olan aynı ürünü toplam olarak göstermektedir.
2Doküman izleme numarası için yeni alan oluşturulmasıTiger doküman ekleme numarasının sorunsuz aktarımı için DocTrackingNr alanı eklenmiştir.

Logo WMS Mobile


Sürümde Yer Alan Yenilikler

Sıra NoTanımAçıklama
1Tiger sipariş fişinde girilen doküman izleme numarasının Logo WMS’te görünmesiDoküman İzleme Numarası WMS’e eklenmiştir ve bu alanın kullanılması sağlanmıştır. 
2Logo Wms uygulamasında üretim menüsü altındaki üretim emri fişinde üretilen malzemenin hangi palete konulacağının seçilmesiÜretim menüsü altındaki üretim emri fişinde; üretilen malzemenin hangi palete konulacağının seçilebilmesi sağlanmıştır.
3Netsis WMS için E-Fatura carilerinin Satın Alma fişlerinde resmi evrak numarası girilmesiWMS’ten Netsis için alış faturası girişi yapılırken resmi evrak numarası girilmesi ve Netsis’e aktarılması sağlanmıştır. Resmi evrak girişi için Belge No alanı kullanılmaktadır.
4ERP’den en az 2 farklı ürün ve miktarı en az 2 olan ürünlerin; Transfer – Ürün toplama – İşlem menüsünden seri barkodları okutulduğunda, ilk ürünün 1. adedi okutulduktan sonra aynı ürünün 2. adedinin okumaya devam etmesiERP’den en az 2 farklı ürün ve miktarı en az 2 olan ürünlerin; Transfer – Ürün toplama – İşlem menüsünden seri barkodları okutulduğunda, ilk ürünün 1. adedi okutulduktan sonra ekranda ikinci ürüne geçiş yapıyordu. Bu aşamada ilk ürünün seri barkodu okutulduğunda işleme eksiksiz ve sorunsuz devam etse de; ekranda ilk ürünün görünür şekilde kalması sağlanmıştır.

Sürümde Yer Alan İyileştirmeler

Sıra NoTanımAçıklama
1Hızlı Üretim ekranında lotlu bir alt malzemenin ikinci biriminden miktarı girildiğinde stok miktarı farklı uyarısının çıkmasıHızlı Üretim satırlarında lotlu bir girdi ürünü seçilir ve birimi temel birim harici bir birim seçildiğinde işlem tamamlanmaktadır.
2Ürün Toplama-Planlanmamış ekranında birden fazla sipariş seçildiğinde uygulamanın kapanmasıÜrün Toplama-Planlanmamış ekranında birden fazla sipariş seçildiğinde uygulamanın kapanmaması için düzenleme yapılmıştır.