Size bir telefon kadar yakınız
0 546 967 7613
Dil Seçin
trende
Dil Seçin
trende

1.28 Temmuz 2022

Anasayfa » 1.28 Temmuz 2022

Logo WMS Panel


Sürümde Yer Alan Yenilikler

Sıra NoTanımAçıklama
1Ambarlar arası transfer tesellüm yetki parametresiAmbarlar arası transfer tesellüm için panel tarafında verilen yetki parametresi ayarlanmıştır.

Sürümde Yer Alan İyileştirmeler

Sıra NoTanımAçıklama
1Serili malzemeler için sayım fark fişinin ERP’ye gönderiminde “Seri/Lot satırındaki miktar ile malzeme hareketi miktarı farklı” uyarısının alınmasıSerili malzemeler için sayım fark fişlerinin ERP’ye aktarım yöntemleri düzenlenmiştir.
2Sipariş planlama işleminde, planlanan miktar değişikliği yapılıp kaydet butonu tıklandığında; yine sipariş miktarı kadar planlama gerçekleşmesiPanelden sipariş planlama işlemi sırasında, planlanan miktar değişikliği yapılıp kaydet butonu tıklandığında; girilen miktar kadar planlama yapılması sağlanmıştır.

Logo WMS Mobile


Sürümde Yer Alan İyileştirmeler

Sıra NoTanımAçıklama
1Transfer – Ambarlar Arası Transfer işleminde fişe yeni ürün eklemek için kaleme tıklanıp malzeme listesinde arama yapıldığında bazı malzemelerin aramada listelenmemesiİşlem tabında yeni ürün eklemek için kaleme tıklanıp hepsi seçildikten sonra; malzeme listesinde arama yapıldığında aramanın doğru çalışması sağlanmıştır.
2Üretim emri birim çevrimlerinde birim seti üzerindeki çarpanlar kullanıldığında doğru hesaplama yapılmasıÜretim emri birim çevrimlerinde birim seti üzerindeki carpanlar kullanıldığında hesaplamanın doğru ve eksiksiz şekilde yapılması sağlanmıştır.
3WMS’ten gönderilen e-belgelerin senaryo alanının Connect uygulamasında boş olarak gelmesiWMS’ten gönderilen e-belgelerin senaryo alanının Connect uygulamasına eksiksiz aktarımı sağlanmıştır.