Size bir telefon kadar yakınız
0 546 967 7613
Dil Seçin
trende
Dil Seçin
trende

1.29 Eylül 2022

Anasayfa » 1.29 Eylül 2022

Logo WMS Panel


Sürümde Yer Alan İyileştirmeler

Sıra NoTanımAçıklama
1Planlama Fişleri / Planlama Filtreleri sayfasında İl alanında bir defa seçim yapıldıktan sonra bu alanın tekrar seçilememesiPlanlama Fişleri / Ekle ile açılan Planlama Filtreleri sayfasında açılan kutularda düzenleme yapılmıştır.
2Millileştirme için WM_StockView düzeltilmesiMillileştirme ekranının doğru kullanımı için WM_Stockview içerisinde düzenlemeler yapılmıştır.
3Netsis WMS için WM_Version güncellenmemesiNetsis WMS’te versiyon tablosunun güncellenmesi için düzenleme yapılmıştır.

Logo WMS Mobile


Sürümde Yer Alan Yenilikler

Sıra NoTanımAçıklama
1Netsis WMS’te Siparişsiz Mal Kabul ve Siparişsiz Toplamada KDV Dahil/Hariç alanın ERP’ye entegrasyonuNetsis’te sipariş içerisinde yer alan KDV Dahil/KDV Hariç parametresi Logo WMS ile entegre çalışacak şekilde düzenlenmiştir. Varsayılan hali “KDV Hariç” olarak set edilmektedir.

Sürümde Yer Alan İyileştirmeler

Sıra NoTanımAçıklama
1Millileştirme fişi ile İthalat Operasyon Fişi içerisindeki ürünler toplanıp kaydedildiğinde The Request is invalid E_Unexpected uyarısı çıkmasıMillileştirme ekranında karşılaşılan “the request is invalid” uyarısıyla ilgili düzenleme yapılmıştır.
2Hızlı üretim fişi kesildiğinde WM_Voucher ve WM_VoucherTrans tablosunda oluşan satırda UserCode ve UserRef alanlarının Null gelmesiWMS uygulamasında hızlı üretim fişi kesildiğinde veritabanına veri atarken tüm alanların eksiksiz aktarımı sağlanmıştır.
3Hızlı üretim fişinde serili bir malzeme seçilip çoklu seri işaretlendiğinde ilk seriyi okuttuktan sonra diğer seriyi sormadan fişin kaydedilmesiHızlı üretim fişinde serili bir malzeme seçilip çoklu seri işaretlendiğinde; ilk seriyi okuttuktan sonra diğer seriyi sormadan fişin kaydedilmesi engellenmiştir.
4Millileştirme fişlerinde Seri – lot bilgisi gelmemesiMillileştirme fişlerinde Operasyon fişindeki fatura alanına girilen seri/lot bilgisi fiş detay girişinde düzenleme yapılmıştır.
5Netsis WMS’te stok kartındaki satış fiyatı yerine siparişteki satış fiyatının kullanılmasıNetsis WMS için sipariş içerisindeki malzeme fiyatının aktif olması sağlanmıştır.