Size bir telefon kadar yakınız
0 546 967 7613
Dil Seçin
trende
Dil Seçin
trende

1.31 Ekim 2022

Anasayfa » 1.31 Ekim 2022

Logo WMS Panel


Sürümde Yer Alan Yenilikler

Sıra NoTanımAçıklama
1WMS Panel’de ERP Sayım Fark Fişi oluşturma ekranında verilen filtreye göre fark fişinin oluşturulmasıWMS Panel’de ERP Sayım Fark Fişi oluşturma ekranında verilen filtre baz alınacak, sayım fark fişi buna göre oluşturulacaktır.
2ERP-WMS stok senkronizasyon servisinin Netsis için aktif edilmesiERP’den yapılan, stoğu etkileyen stok hareketlerinin WMS’e aktarımı için Netsis tarafındaki çalışma tamamlanmıştır. Alış ve satış faturaları, alış ve satış irsaliyeleri, depolar arası transfer fişleri, stok giriş ve çıkışları LCN Servis aracılığıyla WMS’e aktarılacaktır. Adres sistemi kullanan depolarda ilk sıradaki adrese aktarılacak, WMS tarafında transfer ile yer değiştirme işlemi gerekecektir. Tek adresli depolarda direkt olarak aktarılmış haliyle devam edilecektir.

Sürümde Yer Alan İyileştirmeler

Sıra NoTanımAçıklama
1Netsis için printer servis çalışmasının düzenlenmesiNetsis için printer servis çalışmasında düzenleme yapılmıştır. Servis ayarları kaydedildikten sonra servis doğru şekilde çalışacaktır.

Logo WMS Mobile


Sürümde Yer Alan Yenilikler

Sıra NoTanımAçıklama
1Malzeme dolaşım fişlerinde ürünlerin millileştirmesiMalzeme dolaşım fişinde ithalat operasyon fişi seçilip, kısmi bir şekilde giriş yapıldıktan sonra; Tiger tarafındaki dolaşım fişinde eklenen ürünlerin millileştirilmesi sağlanmıştır.
2Logo Wms uygulamasında siparişli ya da siparişsiz toplama yapıldığında fiş Kaydet/ Kaydet Gönder seçildiğinde irsaliyedeki ürünlerin dizayn seçilerek etiketlerinin yazdırılabilmesi talep ediliyor.Siparişli ve siparişsiz işlemlere “Tümünü Yazdır” seçeneği eklenmiştir. Bu seçenekle birlikte tüm ürünlere etiket yazdırılabilmektedir.
3Detay tabındaki “Tümünü Yazdır” fonksiyonunun düzenlenmesiMal kabul ve toplama işlemlerinde “Tümünü Yazdır” fonksiyonu ile fiş içerisindeki tüm malzemelerin etiket çıktılarının alınması sağlanmıştır.
4Mobil cihaz tarih kontrolüUygulamaya giriş yapıldığında cihaz tarihi 01.01.2020 tarihinden önceyse, uyarı mesajı verip tarih ayarlarına yönlendirilmesi sağlanmıştır. 
5Fiş silerken fiş satırlarına ait stok kontrolüSilinen fiş satırındaki stok miktarı, ilgili adreslerdeki stok miktarından fazlaysa fişin silinmesine izin verilmemesi için düzenleme yapılmıştır.
6Demo Server uyarısının düzenlenmesiDemo kullanıcısı olarak girildiğinde sunucuya erişilemediği durumlarda uyarı mesajının verilmesi sağlanmıştır.

Sürümde Yer Alan İyileştirmeler

Sıra NoTanımAçıklama
1WMS’te girilen malzeme fişlerinde ERP’ye ayrıca bir birim fiyatı aktarılmasıWMS’te girilen malzeme fişlerinde ERP’ye ayrıca bir birim fiyatı aktarılmasının parametreye bağlı olarak çalışması sağlanmıştır.
2Sipariş Kontrol ve Paketleme ekranlarında ürün barkodlarına göre ürün okutabilmeSipariş Kontrol ve Paketleme ekranlarında ürün barkodlarının okutularak işlem yapılabilmesi için düzenleme yapılmıştır.