Size bir telefon kadar yakınız
0 546 967 7613
Dil Seçin
trende
Dil Seçin
trende

1.32 Kasım 2022

Anasayfa » 1.32 Kasım 2022

Logo WMS Panel


Sürümde Yer Alan İyileştirmeler

Sıra NoTanımAçıklama
1Yeni kurulum ve güncellemelerde WMS Servis çalıştırılmak istendiğinde WM_Voucher tablosunda DocTrackingNr alanının oluşmamasıYeni kurulum ve güncellemelerde WMS servisi çalıştırılmak istendiğinde WM_Voucher tablosunda DocTrackingNr alanının oluşması ve servisin çalışması sağlanmıştır.

Logo WMS Mobile


Sürümde Yer Alan Yenilikler

Sıra NoTanımAçıklama
1Tiger için E-İrsaliye tipindeki belgelerin GİB entegrasyonuTiger için WMS’te oluşturulan e-irsaliye tipindeki belgelerin GİB’e entegrasyonunu sağlayan geliştirme yapılmıştır.
2Tiger için E-Fatura tipindeki belgelerin GİB entegrasyonuTiger için WMS’te oluşturulan e-fatura tipindeki faturaların GİB’e entegrasyonunu sağlayan geliştirme yapılmıştır.
3Tiger için E-Arşiv faturası tipindeki belgelerin GİB entegrasyonuTiger için WMS’te oluşturulan e-arşiv tipindeki faturaların GİB’e entegrasyonunu sağlayan geliştirme yapılmıştır.

Sürümde Yer Alan İyileştirmeler

Sıra NoTanımAçıklama
1ERP ürününde e-irsaliye carisi için taşıyıcı kodu alanı zorunlu olmamasına rağmen Logo Wms uygulamasında siparişsiz kabul ekranında taşıyıcı kodu bilgisi zorunlu alan olarak gözükmektedir.ERP’de Taşıyıcı Kodu alanı zorunlu olmadığında WMS’te de e-irsaliye carisi için bu alanın zorunlu alan olmayacak şekilde gösterimi sağlanmıştır.
2Hızlı Üretim ekranında adres arama özelliğinin düzenlenmesiHızlı Üretim ekranında adres alanına tıklandığında tüm adreslerin eksiksiz şekilde listelenmesi sağlanmıştır.
3Lotlu üründe siparişe bağlı bir işlem yaparken Saklı Yordam yöntemi ile barkod okutulduğunda miktar alanının boş gelmesiSaklı yordam yöntemiyle barkod okutulduğunda miktar alanının parametrelerdeki “varsayılan miktar” alanından alındığı bir senaryo tespit edilmiştir. Saklı yordam ile barkod okutulduğunda miktarı barkoddan almasıyla ilgili düzenleme yapılmıştır.
4Varyantlı malzemelerde birden fazla varyant ve bu varyantlarda barkodlar tanımlı olduğunda listeleme işlemenin düzenlenmesiVaryantlı malzemelerde birden fazla varyant olduğunda, bu varyantların ayrıca barkodları olduğunda; ürün okutma esnasında bu varyantlı ürünlerin listelenme süreleri düzenlenmiştir.