Size bir telefon kadar yakınız
0 546 967 7613
Dil Seçin
trende
Dil Seçin
trende

1.33 Aralık 2022

Anasayfa » 1.33 Aralık 2022

Logo WMS Panel


Sürümde Yer Alan Yenilikler

Sıra NoTanımAçıklama
1Yıl sonu devir işlemleriWMS’te yıl sonu devir işlemlerinin yapılabilmesi için çalışma tamamlanmıştır. WMSPanelSettings arayüzünden yıl sonu devir işlemleri yapılabilecektir.
2Stok Senkronizasyon servis ayarlarının düzenlenmesiWMS Panel Blazor arayüzü için stok senkronizasyon servisi ayarları hem Tiger, hem Netsis için yeniden düzenlenmiştir.

Logo WMS Mobile


Sürümde Yer Alan Yenilikler

Sıra NoTanımAçıklama
1WMS’ten Netsis’e Fatura türünde fiş oluşturulabilmesiWMS’ten Netsis’e fatura türünde fiş gönderimi için geliştirme yapılmıştır.
2Seri/Lot bilgisinin sadece WMS’te takip edilmesiSeri/Lot bilgileri hem Tiger hem de Netsis için parametreye bağlı olarak; sadece WMS’te takip edilebilecektir.
3Ondalık çarpan hassasiyetinin 4 karakter olarak girilebilmesi talebiBirim çarpanlarının ondalık karakter bilgisinin 4 karaktere kadar girişi sağlanmıştır.
4Netsis için E-İrsaliye tipindeki belgelerin GİB entegrasyonuNetsis E-İrsaliye tipindeki belgelerin GİB entegrasyonu çalışması tamamlanmıştır. Bunun için başlık ekranında sağ üstte yer alan üç noktadan cariye ait bilgiler girildikten sonra işlem yapılmalıdır.
5Netsis için E-Fatura tipindeki belgelerin GİB entegrasyonuNetsis için WMS’te oluşturulan e-fatura tipindeki faturaların GİB’e entegrasyonunu sağlayan geliştirme yapılmıştır.
6Netsis için E-Arşiv faturası tipindeki belgelerin GİB entegrasyonuTiger için WMS’te oluşturulan e-arşiv tipindeki faturaların GİB’e entegrasyonunu sağlayan geliştirme yapılmıştır.

Sürümde Yer Alan İyileştirmeler

Sıra NoTanımAçıklama
2E-Devlet firması için WMS’ten ERP’ye aktarılan fişte Connect’e aktarılan faturanın senaryo alanının doldurulmasıE-Devlet firması için; WMS’te siparişsiz bir toptan satış irsaliyesi ERP’ye gönderdildiğinde; fiş içerisinde sağ tuş – irsaliye aktar işleminin yapılması sonrası Connect’e aktarılan kaydın senaryo alanının doldurulması sağlanmıştır.
1Hızlı Üretim işlemi sonrası oluşan üretimden giriş fişi için ERP’de maliyetlendirme servisi çalıştırıldığında fiyat ataması yapmasının sağlanmasıWms uygulamasından hızlı üretim sonrası oluşan üretimden giriş fişi için, ERP ürününde maliyetlendirme servisi çalıştırıldığında; maliyetlendirme ve üretimden giriş fişinde otomatik fiyat ataması yapılması sağlanmıştır.