Size bir telefon kadar yakınız
0 546 967 7613
Dil Seçin
trende
Dil Seçin
trende

1.34 Ocak 2023

Anasayfa » 1.34 Ocak 2023

Logo WMS Panel


Sürümde Yer Alan Yenilikler

Sıra NoTanımAçıklama
1Planlama ekranı filtrelerinde Cari Hesap alanının genişletilmesiPlanlama ekranında “Cari Hesap” alanı genişletilerek daha net görünmesi sağlanmıştır.

Sürümde Yer Alan İyileştirmeler

Sıra NoTanımAçıklama
1WMS-ERP Stok Senkronizasyon servisiyle varyantlı malzemelerin aktarımının düzenlenmesiSenkronizasyon servisi varyantlı malzemeleri aktarırken varyant kodunun da eksiksiz şekilde aktarılması sağlanmıştır.
2Kullanıcı parametrelerinden varsayılan birimler ve adresler kısmından varsayılan adres ve depo seçilememesiBlazor geçişi sonrası bazı kullanıcıların varsayılan değerler seçilememesi durumu kontrol edilerek düzeltilmiştir.

Logo WMS Mobile


Sürümde Yer Alan Yenilikler

Sıra NoTanımAçıklama
1Logo WMS’te E-İrsaliye oluştururken sürücü bilgisinin seçilebilmesiLogo Wms uygulamasında e-irsaliye oluştururken sürücü bilgisinin girilebilmesi sağlanmıştır.

Sürümde Yer Alan İyileştirmeler

Sıra NoTanımAçıklama
1Siparişsiz mal kabul ve siparişsiz sevkiyat işlemlerinde döviz kuru ve döviz türünün eksiksiz aktarımıWMS’ten yapılan siparişsiz mal kabul ve siparişsiz sevkiyat işlemlerinde işlem döviz kuru ve döviz türünün eksiksiz aktarılması sağlanmıştır.
2ERP’de oluşturulan üretim emrinin WMS’te durumu değiştirildiğinde, yapılan durum değişikliğinin ERP’deki üretim emrine yansımasıERP’de oluşturulan üretim emrinin WMS’te durumu değiştirildiğinde, yapılan durum değişikliğinin ERP’deki üretim emrine yansıması sağlanmıştır.
3Üretimden giriş fişi girişinde internet kesintisi yaşanırsa, aynı fişin ERP’ye birden fazla ve mükerrer transfer edilebiliyor olmasıTerminalden fiş kaydedildiği anda internet bağlantısı kesintisi yaşanırsa, aynı fişin ERP’ye birden fazla transfer edilmesi ve mükerrer kayıt oluşması engellenmiştir.