Size bir telefon kadar yakınız
0 546 967 7613
Dil Seçin
trende
Dil Seçin
trende

1.35 Şubat 2023

Anasayfa » 1.35 Şubat 2023

Logo WMS Panel


Sürümde Yer Alan Yenilikler

Sıra NoTanımAçıklama
1Panel kullanıcıları için yetkilendirme özelliğiKullanıcılar ekranında kullanıcı düzenle denilerek girildiğinde ‘Sistem Yöneticisi’ seçeneği eklenmiştir. Sistem yöneticisi olmak için kullanıcının kullanıcı tipi ‘Yönetici’ olmalıdır.Sistem Yöneticisi olan kullanıcı full yetkiye sahip olur.Sistem yöneticisi olan kullanıcının rolü değiştirilemez hale gelir.1 ID numaralı logoadmin kullanıcısı varsayılan sistem yöneticisidir ve sistem yöneticiliği değiştirilemez.Kullanıcı rollerinde ‘Yönetim Paneli Yetkileri’ adı altında paneldeki alanların yetkisi eklenmiştir.

Sürümde Yer Alan İyileştirmeler

Sıra NoTanımAçıklama
1Panelde ERP Sayım Fazlası fişi oluşturma esnasında LG_XXX_XX_SERILOTN uyarısı çıkmasıUygulama tarafından sayım yapılırken, aynı malzemenin aynı lotundan fakat farklı son kullanma tarihinden sayım yapıldıktan sonra panel tarafında başarı şekilde Erp sayım fazlası fişi oluşturulması sağlanmıştır. 

Logo WMS Mobile


Sürümde Yer Alan Yenilikler

Sıra NoTanımAçıklama
1Yer Değiştirme işlemi başlık ekranında varsayılan olarak mal kabul adresinin yazmasıYer değiştirme menüsünde fiş başlık bilgilerinde ve ürün okutulduktan sonra adres bilgisinin kullanıcıdaki varsayılan giriş adresi olarak gelmesi, kullanıcıya tanımlı varsayılan giriş adresi yoksa adres listesindeki ilk adresin gelmesi konusunda geliştirme yapılmıştır.
2Ayarlar içerisinde yazıcı servisi için adres girilebilecek alan eklenmesiWMS Panel Settings içerisinde ilgili port bilgileri girildikten sonra o port bilgisi ile terminalde ayarlar kısmında yazıldığında, o bilgiler ile yazıcı servisinin çalışması sağlanmıştır. O alan boşsa ya da boşaltılırsa; sunucu adresine 45001 portuu eklenerek kullanılacaktır. Doluysa; port girilsin ya da girilmesin seçeneklerinden hangisi seçiliyse onun kullanılması sağlanmıştır.
 
 
3Palet içerisinde tek bir ürün varsa, sevkte palet parçalama esnasında ürün okutulmamasıSevkiyat fişinde palet içerisinde tek bir ürün var ise palet parçalama esnasında ürün okutma yapılmaması sağlanmıştır.
4Tiger için ürün resimlerinin liste ve ilgili ekranların malzeme işlemlerinde gösteriminin sağlanmasıTiger için ürün resimlerinin, ekranların malzeme ile yapılan işlemlerde gösterimi sağlanmıştır.

Sürümde Yer Alan İyileştirmeler

Sıra NoTanımAçıklama
1Sıfırdan WMS 1.33 kurulumunda malzeme birim seti aktarılamamasıSıfırdan Logo WMS kurulumunda malzeme birim setlerinin eksiksiz şekilde aktarılması sağlanmıştır.
2Üretim Emri girişinde okutulan seri uyarısına rağmen serinin WMS stoğuna eklenmesiWms Üretim/Üretim Emri menüsünden seri nolu ürün üretilirken, aynı seri no bir sonraki üretimde yanlışlıkla kullanıldığında hatalı seri uyarısı alındığında devam edilememesi sağlanmıştır.