Size bir telefon kadar yakınız
0 546 967 7613
Dil Seçin
trende
Dil Seçin
trende

1.37 Nisan 2023

Anasayfa » 1.37 Nisan 2023

Logo WMS Panel


Sürümde Yer Alan Yenilikler

Sıra NoTanımAçıklama
1Sevkiyat planlama ekranı için planlanan miktar alanı eklenmesiSevk planlama yapılırken bir sipariş için daha önceden yapılmış bir planlama varsa planlanan miktar kolonunda gözükmesi sağlanmıştır.

Sürümde Yer Alan İyileştirmeler

Sıra NoTanımAçıklama
1GO – LogoWMS kurulumunda panel stok senkronizasyon servis ayarlarının kaydedilmesiGo ürünü için WMS kurulumunda paneldeki stok senkronizasyon servis ayarlarının kaydedilmesi sağlanmıştır.
2Sayım fark fişi oluşturma ekranında satır sayılarına göre fiş oluşturma düzenlemesiSayım Fark Fişi Oluştur ekranında fiş oluştururken başarılı şekilde ve maksimum 1000 satır olacak şekilde işlem yapılabilmesi sağlanmış; zaman aşımına düşmesi engellenmiştir.
3Sevk planlamada miktarlar sıfırlanınca yeniden miktar girilmesinin sağlanmasıSevk planlamada miktarlar sıfırlanınca yeniden miktar girilebilmesi sağlanmıştır.

Logo WMS Mobile


Sürümde Yer Alan İyileştirmeler

Sıra NoTanımAçıklama
1Hızlı üretimde alt mamulün biriminin değiştirilerek işlem yapılabilmesiHızlı üretim menüsünün miktar ve birimlere uygun çalışması sağlanmıştır.
2Siparişsiz ürün toplama işleminde cari arama ekranında büyük İ harfine duyarlılığın düzenlenmesiTransfer – Ürün Toplama(Siparişsiz) işleminin cari arama ekranında büyük (İ) harfine duyarlılık kaldırılarak, büyük İ ve küçük i harfleriyle arama yapıldığında aynı sonuçların dönmesi sağlanmıştır.
3E-Arşiv firması ile perakende cari hesap satış siparişi toplandığında perakende cari ve adres bilgilerinin aktarılmasıE-Arşiv firması ile perakende cari hesaba ERP’de satış siparişi oluşturulup, WMS’te satış irsaliyesi olarak toplandıktan sonra; ERP’ye aktarılan kayıtta perakende cari bilgileri ve adres bilgilerinin gönderilmesi sağlanmıştır.
4ERP’de uzun satır açıklaması girilen bir sipariş satırının WMS’te işlem görmesiERP ürününden uzun satır açıklaması girilen bir sipariş satırı Wms uygulamasında okutulup kaydedilmek istendiğinde başarılı şekilde yollanılması sağlanmıştır.