Size bir telefon kadar yakınız
0 546 967 7613
Dil Seçin
trende
Dil Seçin
trende

1.44 Aralık 2023

Logo WMS Panel


Sürümde Yer Alan Yenilikler

Sıra NoTanımAçıklama
1Planlama fişlerinde tolerans oranlarına göre planlama yapılabilmesiWMS Panel – Sipariş İşlem Parametreleri – Siparişler birden fazla planlanabilsinparametresi dikkate alınmaktadır. Bu parametre açık olduğunda planlama işlemi sipariş miktarından fazla miktar girilerek yapılabilir. Bu parametre açık olduğunda ve Tiger ya da Netsis’te stok miktar kontrol parametreleri de açık olduğunda; malzeme/stok tolerans oranları doğrultusunda fazla miktar girilecek şekilde planlama yapılabilmektedir.
2Karma koli ürünlerde koli içerisindeki malzeme bilgilerinin gösterimi için parametre eklenmesiParametreler – İşlem Parametreleri altına Karma koli ürünlerde koli içerisindeki malzeme bilgilerinin gösterimi için parametre eklenmesi sağlanmıştır.

Sürümde Yer Alan İyileştirmeler

Sıra NoTanımAçıklama
1Stok raporlarında filtre yazılıp listeleme yapıldıktan sonra o filtre ile güncelle dendiğinde filtrenin sıfırlanmasıStok raporlarında filtre yazılıp listeleme yapıldıktan sonra o filtre ile güncelle dendiğinde filtrenin sıfırlanmaması sağlanmıştır.

Logo WMS Mobile


Sürümde Yer Alan Yenilikler

Sıra NoTanımAçıklama
1Netsin için stok kartı resimlerinin malzeme işlemlerinde gösteriminin sağlanmasıNetsis için stok kartı görsellerinin Logo WMS’te gösterilmesi sağlanmıştır.
2Malzeme takip numarasına göre arama özelliğiÜrün okutma esnasında Seri/Lot Takip No bilgisine tıklandığında arama yapılabilmesi sağlanmıştır.
3Hızlı üretim fişinde ana malzeme okutulduktan sonra, lotlu bir sarf malzemesi için lot seçme ekranında barkod okutulabilmesiHızlı üretim fişinde ana malzeme okutulduktan sonra, lotlu bir sarf malzemesi için lot seçme ekranında barkod okutulabilmesi için geliştirme yapılmıştır.
4Karma koli açılan bir siparişte karma koli alt ürünlerinin görünmesiKarma koli açılan bir siparişte karma koli alt ürünlerinin görünmesi için geliştirme yapılmıştır. WMS Panel’deki “Siparişli çıkış işleminde karma koli içerisindeki malzemeler okutulsun” parametresi aktif olduğunda kullanılabilecektir.
5Netsis’te siparişe bağlı olmayan toplama işlemlerinde, cari sevk adresinin seçilebilmesi ve aktarılabilmesiSiparişe bağlı olmayan toplama işlemlerinde, cari sevk adresinin “Başlık” sekmesinden seçilebilmesi ve Netsis’e aktarılması sağlanmıştır. Netsis’te Satış Fatura Parametreleri – Genel 3 ekranındaki “Farklı teslim yeri kullanılsın” parametresi baz alınmaktadır.
6Siparişli mal kabul ve toplama işlemlerinde, arama ekranında malzeme ismine göre arama yapılabilmesiSiparişli mal kabul ve toplama işlemlerinde; malzeme ismine göre arama yapılabilmesi sağlanmıştır. Malzeme kodu ile arama özelliği aynı şekilde kullanılabilmektedir.
7Sipariş Kabul ve Siparişli Ürün Toplama işlemlerinde, varyant kodu ve adının görüntülenebilmesiSiparişli Kabul ve Siparişli Ürün Toplama işlemlerinde, varyant adı yer alıyordu. Talep üzerine varyant kodu da bu ekranlara eklenmiştir. Tiger ve Netsis için geliştirilmiştir.

Sürümde Yer Alan İyileştirmeler

Sıra NoTanımAçıklama
1WMS’te mükerrer kayıt oluşmasının engellenmesiLogoWMS’te internet kesintisi yaşanan durumlarda mükerrer kayıtların önlenmesi sağlanmıştır.
2Bazı malzeme çıkış fiş türlerinin Netsis’e giriş fiş türü olarak aktarımlarıNetsis için malzeme fiş türlerinin entegrasyonunda iyileştirme yapılmıştır.