Size bir telefon kadar yakınız
0 546 967 7613
Dil Seçin
trende
Dil Seçin
trende

1.65 Nisan

Anasayfa » 1.65 Nisan

Sürümde Yer Alan Yenilikler

Sıra NoTanımAçıklama
1Bakım Modu | Bağlantı Bilgisi Değiştirme | Mevcut SQL Bağlantılarının GösterilmesiKontrol Sihirbazı/Bakım Modu/ Bağlantı Bilgilerini Değiştirme menüsü altında mevcut SQL bağlantılarının gösterilmesi sağlanmıştır.
 Bakım Modu ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.
2Tasarım aracında kullanılan Tiger Rest Aktivitesi sayısının akış kayıt ve düzenleme süresini etkilememesinin sağlanmasıTasarım aracında Rest Aktivite sayılarının akış kayıt ve düzenleme süresini etkilememesi sağlanmıştır.
3Otomatik Süreç Tanımlama ekranında tablo sabit kısıtları için düzenleme yapılmasının sağlanmasıOtomatik Süreç Tanımlama ekranında tablo sabit kısıtları için kullanıcıya desteklenen tiplerin belirtildiği bir bilgilendirme eklenmiştir.
4Kurulum Sonrası Kullanıcı Girişi | Yetkili Kullanıcı oluşturarak Tasarım Aracına Giriş Yapma | DesigntimeTasarım aracında sıfır kurulum sonrası yetkili kullanıcı oluşturulacak bir ekran tasarlanmıştır.
 Detaylı bilgi için tıklayınız.
5Tasarım Aracı/ Akış Listesi ekranında sıralama, filtre, yüklenme hızı ile ilgili düzenlemelerin yapılmasıTasarım Aracı/ Akış Listesi ekranında sıralama, filtre, yüklenme hızı ile ilgili düzenlemeler yapılmıştır.
6Kurulum Sonrası Kullanıcı Girişi | Kullanıcı Yetkilendirme EkranıTasarım aracı/Genel İşlemler altında kullanıcıların admin olarak yetkilendirilebileceği “Kullanıcı Yetkilendirme” ekranı desteklenmiştir.
 Detaylı bilgi için tıklayınız.
7API | POST /api/workflow/counts metodu sorgusunun optimize edilmesiAPI | POST /api/workflow/counts metodu sorgusu %40 oranında iyileştirilmiştir.
 Bu çalışma ile birlikte; hem web hem mobil uygulama içerisine giriş yapıldıktan sonra içerik yüklenme hızında iyileşme sağlanmıştır.
8Otomatik Süreç Tanım ekranında kullanıcının yetkisinin olduğu veritabanlarının getirilmesinin sağlanmasıOtomatik Süreç Tanım ekranında kullanıcının yetkisinin olduğu veritabanlarının getirilmesi sağlanmıştır.
9Rest Yordam giriş parametreleri Değişkenler bölümünde “Boş Olan” ve “Boş Olmayan” filtrelerinin çalışmasının sağlanmasıRest Yordam giriş parametreleri Değişkenler bölümünde “Boş Olan” ve “Boş Olmayan” filtrelerinin çalışması sağlanmıştır.

Sürümde Yer Alan İyileştirmeler

Sıra NoTanımAçıklama
1Raporlama aracında CanGrow özelliği kullanıldığında değişkenler arası hizalamanın yapılmasının sağlanmasıRaporlama aracında CanGrow özelliği kullanıldığında rapor çıktısında değişkenler arası hizalamanın yapılması sağlanmıştır.
2Tablo içindeki tablonun Tablo Kopyalama Aktivitesi ile kopyalanabilmesinin sağlanmasıTablo içindeki tablonun Tablo Kopyalama Aktivitesi ile kopyalanabilmesi sağlanmıştır.