Size bir telefon kadar yakınız
0 546 967 7613
Dil Seçin
trende
Dil Seçin
trende

1.66 Mayıs 2022

Anasayfa » 1.66 Mayıs 2022

Sürümde Yer Alan Yenilikler

Sıra NoTanımAçıklama
1Vekalet işleminde devredilen kullanıcıların başlattığı akışların devralınan kullanıcıda gözükmemesinin sağlanmasıVekalet işleminde devredilen kullanıcıların başlattığı akışların devralınan kullanıcıda gözükmemesi sağlanmıştır.
2Akış Şifre Koruması | Akış ayarı üzerinden şifre korumasıAkış ayarı üzerinden şifre koruması desteklenmiştir.
 Detaylı bilgi için tıklayınız.
3Şablon| Tedarikçi Değerlendirme Süreci TasarımıTedarikçi Değerlendirme sürecinin tasarlanarak doküman bölgesine eklenmesi sağlanmıştır.
 Detaylı bilgi için tıklayınız.

Sürümde Yer Alan İyileştirmeler

Sıra NoTanımAçıklama
1Tablo içinde yapılan hesaplamaların kaydetme işlemini etkilememesinin sağlanmasıTablo içinde yapılan hesaplamaların kaydetme işlemini etkilememesi sağlanmıştır.
2Açılır Pencere ve Tablo değişkeni için validasyon listesinden zorunlu alan tanımı yapıldığında alan doluysa işin ilerletilmesinin sağlanmasıAçılır Pencere ve Tablo değişkeni için validasyon listesinden zorunlu alan tanımı yapıldığında alan doluysa işin ilerletilmesi sağlanmıştır.
3Portalda “Şifremi Unuttum” linkine basıldığında e-posta gönderimi ve şifre sıfırlama işleminin yapılmasının sağlanmasıPortalda “Şifremi Unuttum” linkine basıldığında e-posta gönderimi ve şifre sıfırlama işleminin yapılması sağlanmıştır.
4Tablo(Liste) değişkeninin form üzerinde kayıt sayısına uygun gösterilmesinin sağlanmasıTablo(Liste) değişkeninin form üzerinde kayıt sayısına uygun gösterilmesi sağlanmıştır.
5Özel akış raporlarında ve özel alanlarda & işareti varsa PDF ve Excel’e Aktar işlemlerinin yapılmasının sağlanmasıÖzel akış raporlarında ve özel alanlarda & işareti varsa PDF ve Excel’e Aktar işlemlerinin tüm gridlerde yapılması sağlanmıştır.
6Akışın ilk aktivitesi Durum Aktivitesi olduğunda Üzerimdeki İşler Durum Açıklamasının renklendirilmesinin sağlanmasıAkışın ilk aktivitesi Durum Aktivitesi olduğunda Üzerimdeki İşler Durum Açıklamasının renklendirilmesi sağlanmıştır.
7Tasarım aracında “Stored Procedure” aktivitesinin eklenip prosedürlerin seçilmesinin sağlanmasıTasarım aracında “Stored Procedure” aktivitesi eklenip prosedürlerin seçilebilmesi sağlanmıştır.