Size bir telefon kadar yakınız
0 546 967 7613
Dil Seçin
trende
Dil Seçin
trende

1.67 Haziran 2022

Anasayfa » 1.67 Haziran 2022

Sürümde Yer Alan Yenilikler

Sıra NoTanımAçıklama
1Tablo kolon formüllerinin atanan değer sonrası çalışmasının desteklenmesiTablo kolon formüllerinin kolonlara atanan değerler sonrasında RunFormula(Context) veya RunFormula(Context, index) metotlarıyla çalışması sağlanmıştır.
2Tablo içindeki tablonun kolonunun rest çıkış ucu ile eşleştirilebilmesinin desteklenmesiTablo içindeki tablonun kolonunun rest çıkış ucu ile eşleştirilebilmesi desteklenmiştir.
3Onay tipindeki değişkenlerde atanan değerin kontrolünün sağlanmasıOnay tipindeki değişkenlerde “GetCheckValue()” veya “onay.Value.Assigned() && onay.Value.Value;” kullanımları ile atanan değerin alınabilmesi desteklenmiştir.
4Dil Desteği | Designer | Eksik dil dönüşümleriTasarım Aracı genelindeki dil dönüşümleri desteklenmiştir.

Sürümde Yer Alan İyileştirmeler

Sıra NoTanımAçıklama
1Açılır Liste ve Açılır Pencere değişkenlerinin text değerinin özel alan olarak eklenmesinin sağlanmasıAçılır Liste ve Açılır Pencere değişkenlerinin text değerinin özel alan olarak eklenmesi sağlanmıştır.
2Tablo içindeki tablonun Less Than validasyonunda 1 gün sonrasının uyarı vermesinin sağlanmasıTablo içindeki tablonun Less Than validasyonunda 1 gün sonrasının uyarı vermesi sağlanmıştır.
3Veri Kaynağı eklerken tablodaki kolonların tümünün sonuç ekranında gösterilmesinin sağlanmasıVeri Kaynağı eklerken tablodaki kolonların tümünün sonuç ekranında gösterilmesi sağlanmıştır.
4SSL sertifikası ile kullanılan Logo Flow içerisinde e-posta üzerinden aksiyon alınmasının sağlanmasıSSL sertifikası ile kullanılan Logo Flow içerisinde e-posta üzerinden aksiyon alınması sağlanmıştır.
5Otomatik tamamlama değişkeninde seçilen değerin form detay ekranında gelmesinin sağlanmasıOtomatik tamamlama değişkeninde seçilen değerin form detay ekranında gelmesi sağlanmıştır.