Size bir telefon kadar yakınız
0 546 967 7613
Dil Seçin
trende
Dil Seçin
trende

1.73 Aralık 2022

Anasayfa » 1.73 Aralık 2022

Sürümde Yer Alan Yenilikler

Sıra NoTanımAçıklama
1İş Detay Arama | Portal | Arama Sonuçları sayfasındaki iş kaydından “İş Takip” ekranına yönlenmeWeb’de Arama Sonuçları sayfasındaki iş kaydından admin kullanıcılar için “İş Takip” ekranına yönlenilmesi desteklenmiştir.
2Vekalette seçilmiş yayındaki bir akış geliştirmeye alınıp tekrar yayınlandığında Vekalet ekranında otomatik seçili gelmesinin sağlanmasıVekalette seçilmiş yayındaki bir akış geliştirmeye alınıp tekrar yayınlandığında Vekalet ekranında otomatik seçili gelmesi sağlanmıştır.
3Tasarım Aracı | Arama | Bul ve DeğiştirFormül Editörü açılıp kod yazılabilen editörlerde bul ve değiştir işlemi yapılması sağlanmıştır.
 Detaylı bilgi için tıklayınız.
4Tek Kullanıcı Akış Onay ve Bilgi ToplamaSistem dışı kullanıcılardan veri toplanabilmesi amacıyla Gelişmiş E-Posta Gönder aktivitesi desteklenmiştir.
 Detaylı bilgi için tıklayınız.
5Tablo değişkeni düzenle modunu açmaya gerek kalmadan tablo satırındaki buton değişkeninin çalışmasının sağlanmasıTablo değişkeni düzenle modunu açmaya gerek kalmadan tablo satırındaki buton değişkeninin çalışması sağlanmıştır.
6Formül Sihirbazı Kolay Mod Özelliğinin DesteklenmesiFormül sihirbazı üzerinde Kolay Mod özelliği desteklenmiştir.
 Detaylı bilgi için tıklayınız.
7IDM EntegrasyonuIDM kimlik sağlayıcı tip desteği ile Logo IDM bilgileri üzerinden portale giriş işlemi desteklenmiştir.
 Detaylı bilgi için tıklayınız.
8PDF değişkeni ile görüntülenen dosyanın dosya adı ile indirilmesinin sağlanmasıPDF değişkeni ile görüntülenen dosyanın dosya adı ile indirilmesi sağlanmıştır.
9Modern Kimlik Doğrulama DesteğiE-Posta işlemlerinin gerçekleştirildiği bölümlerde modern kimlik doğrulama seçeneği desteklenmiştir.
 Mail Dinleme (Otomatik süreç tanımları iş başlat ve hızlı onay tipleri) ve Mail Gönderim (Ayarlar Servisi) işlemlerinin anlatıldığı bölümlerde yeni kimlik doğrulama tipi ve bu tipin gereksinimleri belirtilmiştir.
10Büyük Metin Değişkenine Girilen Uzun Metnin Raporda Çoklu Sayfa Olarak GösterilmesiBüyük metin değişkenine girilen uzun metnin raporda düzenli bir şekilde gösterilmesi ve PDF çıktılarında uzun metinlerin uyarlama ile çoklu sayfalar halinde alınabilmesi sağlanmıştır.

Sürümde Yer Alan İyileştirmeler

Sıra NoTanımAçıklama
1Tablo değişkeninde filtreleme yapıldıktan sonra tabloAdi.Content.Items ile for döngüsü içerisinde dönen kayıtlara uygulanan setvalue işleminin filtresiz satırlara da uygulanmasının sağlanmasıTablo değişkeninde filtreleme yapıldıktan sonra tabloAdi.Content.Items ile for döngüsü içerisinde dönen kayıtlara uygulanan setvalue işleminin filtresiz satırlara da uygulanması sağlanmıştır.
2Çoklu seçim yapılabilen Tablo(Liste) değişkeninin Değer Değiştiğinde kısmına kod yazılıp portalda bütün satırlar seçildiğinde tek seferde hesaplama yapmasının sağlanmasıÇoklu seçim yapılabilen Tablo(Liste) değişkeninin Değer Değiştiğinde kısmına kod yazılıp portalda bütün satırlar seçildiğinde tek seferde hesaplama yapması sağlanmıştır.
3Ayarlar servisinde servis ayarlarında Context Performance Optimizer Default olduğu durumda Form Yüklendiğinde bölümünde yazılan kod ile tablo kolonu gizlemenin çalışmasının sağlanmasıAyarlar servisi servis ayarlarında Context Performance Optimizer Default olduğu durumda Form Yüklendiğinde bölümünde yazılan kod ile tablo kolonu gizlemenin çalışması sağlanmıştır.
4Ayarlar servisinde Context Performance Optimizer Property Merge olduğunda pdf değişkeni için Setpdf() metodunun çalışmasının sağlanmasıAyarlar servisinde Context Performance Optimizer Property Merge olduğunda pdf değişkeni için Setpdf() metodunun çalışması sağlanmıştır.
5Aynı akışla ilgili farklı kişilere vekalet verildiğinde vekaletin vekalet verilen tüm kişiler için çalışmasının sağlanmasıAynı akışla ilgili farklı kişilere vekalet verildiğinde vekaletin vekalet verilen tüm kişiler için çalışması sağlanmıştır.