Size bir telefon kadar yakınız
0 546 967 7613
Dil Seçin
trende
Dil Seçin
trende

1.77 Nisan 2023

Anasayfa » 1.77 Nisan 2023

Sürümde Yer Alan Yenilikler

Sıra NoTanımAçıklama
1Tasarım aracında ara ara alınan “LBootStrapScreenSelection” uyarısının engellenmesiTasarım aracında alınan “LBootStrapScreenSelection” uyarısı için düzenleme yapılarak kullanıcının işlemlerine devam edebilmesi sağlanmıştır.
2Otomatik Süreç Tanımlama ekranında Scroll Özelliği Eklenmesinin SağlanmasıOtomatik Süreç Tanımlama ekranında scroll özelliği desteklenmiştir.
3Kolay Mod | Değilse Koşul – Değilse Kod DönüşümüKolay mod altında değilse koşul – değilse kod dönüşümü desteklenmiştir.
 Gelişmiş Mod tarafında if- else if- else kod bloğuna karşılık gelmektedir.
 Kolay mod kullanımı ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.
4Tiger ile Entegre Çalışan Satınalma Modülüne Gelişmiş E-Posta Özelliğinin EklenmesiTiger ile entegre çalışan satınalma modülüne gelişmiş e-posta özelliği eklenerek; tedarikçiler için tasarlanan ekrandan tekliflerini iletebilmeleri sağlanmıştır.
 Örnek şablon dokümanı için tıklayınız.
5Netsis ile Entegre Çalışan Satınalma Modülünün OluşturulmasıNetsis ile Entegre çalışan satınalma modülü oluşturulmuştur.
 Örnek şablon dokümanı için tıklayınız.
6Tiger ile Entegre Çalışan Avans Modülünün OluşturulmasıPersonel avans taleplerinin yönetici onayları sonrasında Tiger’ da ödeme kaydının oluşmasını sağlayan Avans Modülü oluşturulmuştur.
 Örnek şablon dokümanı için tıklayınız.

Sürümde Yer Alan İyileştirmeler

Sıra NoTanımAçıklama
1Tablo içerisine eklenmiş switch değişkenine filtre verilmesi işleminin düzenlenmesiTablo içerisine eklenmiş switch değişkenine filtre verilmesi işlemi düzenlenmiştir.
2Tablo İçerisine Eklenmiş Saat Değişkenine Filtre Verilebilmesinin SağlanmasıTablo içerisine eklenmiş saat değişkenine filtre verilmesi sağlanmıştır.
3Bilgilerimi Güncelle işlemi ile profil fotoğrafı eklenmesinin sağlanmasıBilgilerimi güncelle işlemi ile profil fotoğrafı eklenmesi sağlanmıştır.
4Veri kaynağına bağlı tabloda SetApperance metodu ile renklendirme yapılmasının sağlanmasıVeri kaynağına bağlı tabloda SetApperance metodu ile renklendirme yapılması sağlanmıştır.
5Sql Çalıştır aktivitesiyle dolan bir tablodaki açılır liste değişken değerinin roslyn koduyla alınmasının sağlanmasıSql Çalıştır aktivitesiyle dolan bir tablodaki açılır liste değişken değerinin roslyn koduyla alınması sağlanmıştır.
6Eş zamanlı işlem içerindeki eş zaman kollarında form olmadan direkt karar işlemi ve bilgilendirme gibi alanlara yöneldiğinde akışın bitmesinin sağlanmasıEş zamanlı işlem içerindeki eş zaman kollarında form olmadan direkt karar işlemi ve bilgilendirme gibi alanlara yöneldiğinde akışa asenkron işlem eklenerek gerekli düzenlemeler yapılmış ve akışın bitmesi sağlanmıştır.
7Rapor Tipi HTML Seçildiğinde Tablo Altındaki Textbox Alan Hizasının DüzenlenmesiRapor tipi HTML seçildiğinde tablo altındaki textbox alan hizası düzenlenmiştir.
8Form aktivitesi üzerinden gönderilen eposta ekindeki .bin uzantılı dosyanın kaldırılmasıForm aktivitesi üzerinden gönderilen eposta ekindeki .bin uzantılı dosyanın kaldırılması sağlanmıştır.
9GetGridCurrentRowValue Metodunun Tutarlı Çalışmasının SağlanmasıAktif satırın ilgili kolon değerinin alınmasını sağlayan GetGridActiveRowValue metodu desteklenmiştir.
 Aktif satırın id bilgisinin gönderilmesine gerek yoktur.Örnek Kullanım
Deger.Value = (string)LFlowUtils.GetGridActiveRowValue(Context, Tablo_Columns.Kod);
DegerAcilirPencere.Value= (string)LFlowUtils.GetGridActiveRowValue(Context, TabloPopUpCOlumn_Columns.AP,”CODE”);
10J-Platform Rest Servis Aktivitesi Servis Tanımında Seçilen Yordamın Kaydedilmesinin SağlanmasıJ-Platform rest servis aktivitesi servis tanımında seçilen yordamın kaydedilmesi sağlanmıştır.