Size bir telefon kadar yakınız
0 546 967 7613
Dil Seçin
trende
Dil Seçin
trende

2.28 Ocak 2022

Anasayfa » 2.28 Ocak 2022

Sürümde Yer Alan Yenilikler

Sıra NoTanımAçıklama
1Seçmeli alanlarda CSS Hover (Mouse ile metinler üzerinde gezinirken arka plan renklendirme) özelliğinin aktif edilmesi talep edilmektedir.Seçmeli alanlarda CSS Hover (Mouse ile metinler üzerinde gezinirken arka plan renklendirme) özelliğinin aktif edilmesi sağlanmıştır.
2Netsis ERP entegrasyonunda teklife eklenen ürün için birim fiyatın döviz türüne göre okunması istenmektedir.Netsis ERP entegrasyonunda teklife eklenen ürün için birim fiyatın döviz türüne göre okunması sağlanmıştır. Yapılan geliştirme sadece Netsis Entegrasyonu içerisinde “Fiyat okuma- Stok kartına göre hesapla” seçiliyse çalışmaktadır, Fiyat sistemine göre hesapla ya da Koşullu hesapla parametresi işaretliyse eskisi gibi çalışmaktadır.
3Kişi adres bilgilerinin liste görünüm yapısına dönüştürülmesi talep edilmekteKişi adres ve iletişim bilgilerinin liste görünüm yapısına dönüştürülmesi sağlanmıştır.
4Standart kullanıcıların tanımlar altındaki adres menüsüne müdahale edememesi talep edilmektedir.Standart kullanıcıların tanımlar altındaki adres menüsüne müdahale edememesi sağlanmıştır.
5Standart kullanıcıların özet bilgileri menüde görmemesi ve müdahale edememesi talep edilmektedir.Standart kullanıcıların özet bilgi ögeleri menüsüne müdahale edememesi sağlanmıştır.
6Kullanıcılar menüsünde yer alan e-posta adresi alanının tek alana düşürülmesi ve sadece ilk satırın aktif kalması talep edilmektedir.Kullanıcılar menüsünde yer alan e-posta adresi alanının tek alan düşürülmesi ve sadece ilk satırın aktif kalması sağlanmıştır.
7Karma Koli özelliğinin desteklenmesiKarma koli alt bileşenlerinin görüntülenmesi ve karma koli içeren tekliflerin alt bileşenleri bulunarak ERP (Tiger ve Netsis )’ye entegrasyonu desteklenmiştir.  Detaylı bilgi için tıklayınız.
8Aktivite ekranında otomatik etkinlik oluşturulmasıAktivite ekranında otomatik etkinlik oluşturulması sağlanmıştır.
 Detaylı bilgi için tıklayınız.
9Takvim ekranından “Yeni Aktivite” OluşturulmasıTakvim ekranından “Yeni Aktivite” oluşturulması sağlanmıştır.
 Detaylı bilgi için tıklayınız.
10Aktivite planlama ekranında yıl alanında sonraki yılın gösterilmesiAktivite planlama ekranında yıl alanında sonraki yılın gösterilmesi sağlanmıştır. Detaylı bilgi için tıklayınız.
11Aktivite detayı üzerinden tekrarlı aktivite oluşturmaAktivite detayı üzerinden tekrarlı aktivite oluşturma sağlanmıştır. Detaylı bilgi için tıklayınız.
12Bildirimler Mesaj içeriğinde ilişkili kayıt bilgisi olduğunda, ilgili sayfaya yönlendirilmesiBildirim mesaj içeriğinde ilişkili kayıt bilgisi olduğunda tıklanıp, ilgili sayfaya yönlendirilmesi sağlanmıştır. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Sürümde Yer Alan İyileştirmeler

Sıra NoTanımAçıklama
1ERP uygulamasından TL olarak gelen ÖTV, teklif ürün satırında dövizli birim fiyata eklenerek hesaplanmaktadır.ERP uygulamasından TL olarak gelen ÖTV, teklif ürün satırında dövizli birim fiyat girildiğinde ÖTV hesaplamasının doğru yapılması sağlanmıştır.
2Ürünler menüsünde İşlemler>Dışarı Aktar>Excel formatı ile dışarı aktarım yapıldığında ürünlerin stok bilgileri kaymış olarak görüntülenmektedir.Ürünler menüsünde İşlemler->Dışarı Aktar-> Excel formatı ile dışarı aktarım yapıldığında ürünlerin stok bilgilerinin kaymaması sağlanmıştır.
3Sistem ayarları (Xml Settings) içerisindeki 60. parametre için piksel değeri yazılamamaktadır.Sistem ayarları (Xml Settings) içerisindeki 60. parametre için ‘Dashboard Yükseklik Parametresi’ piksel değerinin yazılması sağlanmıştır.
4Yeni güne ait kur alınarak teklif girişi yapıldığında eski güne ait döviz kuru gelmektedir.Yeni güne ait kur alınarak teklif girişi yapıldığında güncel döviz kurunun gelmesi sağlanmıştır.
5Teklife ürün ekle butonu ile yurtdışı teklifine ürün eklendiğinde KDV gelmektedir.Teklife ürün ekle butonu ile kayıt tipi yurtdışı olan Teklife ürün eklendiğinde KDV hesaplanmaması sağlanmıştır.