Size bir telefon kadar yakınız
0 546 967 7613
Dil Seçin
trende
Dil Seçin
trende

2.30 Mart 2022

Anasayfa » 2.30 Mart 2022

Sürümde Yer Alan Yenilikler

Sıra NoTanımAçıklama
1Teklif->İşlemler->hazırla menüsündeki işlemlerin tek ekranda bitirilebilmesi talep edilmektedir.Teklif ekranında liste ve detay görünümünde İşlemler -> Hazırla üzerinden tek aşamada teklif formların hazırlanması sağlanmıştır.
2Kişiler menüsünde excele aktarım yapılırken mevcut kayıtların güncellenebilmesi istenmektedir.Kişiler menüsünde excele aktarım yapılırken mevcut kayıtların güncellenebilmesi için ad, soyad ve firmanın code alan bilgileri aynı ise diğer alanlarda güncelleme yapılması sağlanmıştır.
3Login sayfasındaki “Beni hatırla” özelliğinin incelenmesiGiriş ekranında “beni hatırla” özelliğinin kullanılabilmesi sağlanmıştır.
4Netsis stok kaydına eklenen resimlerin Netsis ERP den CRM e senkronize olması talep edilmektedir.Netsis stok kaydına eklenen resimlerin Netsis ERP den CRM e senkronize olması sağlanmıştır.
5Tiger ERP malzeme kaydına eklenen resimlerin CRM’ de güncellenmesi talep edilmektedir.Tiger ERP malzeme kaydına eklenen resimlerin CRM’ de güncellenmesi sağlanmıştır.
6Hatırlatma sayfasının oluşturulmasıSol menü ağacına “Hatırlatmalar” sayfası eklenmiştir. Detaylı bilgi için tıklayınız.
7Session timeout süresi tanımlamaSession timeout süresinin tanımlanması sağlandı. Sistem tercihleri 69. ‘Oturum zaman aşımı süresi’ parametresi eklenmiştir. Detay bilgi için tıklayınız.

Sürümde Yer Alan İyileştirmeler

Sıra NoTanımAçıklama
1Teklife excel üzerinden kopyalanarak eklenen Tiger ERP bağlantısı olan varyantlı ürün için varyant açıklaması gelmemektedir.Teklife excel üzerinden kopyalanarak eklenen Tiger ERP bağlantısı olan varyantlı ürün için varyant açıklamasının gelmesi sağlanmıştır.
 Excel üzerinden VariantCode alanına sadece ürünün varyant kodunu ekleyiniz. Teklif ürün ekleme ekranında kopyala-yapıştır işleminden sonra varyant koduna göre varyant ürün açıklamasının getirilmesi sağlanmıştır.