Size bir telefon kadar yakınız
0 546 967 7613
Dil Seçin
trende
Dil Seçin
trende

2.32 Mayıs 2022

Anasayfa » 2.32 Mayıs 2022

Sürümde Yer Alan Yenilikler

Sıra NoTanımAçıklama
1Logo Flow & Logo CRM EntegrasyonuLogo Flow  & Logo CRM entegrasyonu sağlanmıştır. Doküman detaylı bilgi için tıklayınız ve Video için tıklayınız.
2Otomatik Görev BaşlatmaOtomatik görev başlatma ekranı tasarlanmıştır. Doküman detay bilgi için tıklayınız ve Video için tıklayınız.
3Bildirim ikonuna tıklandığında bildirimler sıralı gelmesi talep edilmekteBildirim ikonuna tıklandığında bildirimlerin sıralı gelmesi sağlanmıştır.
4e-Posta gönder ile hazırlanan formlar sekmesinin ekrana gelmesi talep edilmekteTeklif menüsü için geçerli olan işlemler > e-Posta gönder ile “hazırlanan formlar” tabının veri olmasa da ekrana gelmesi sağlanmıştır.
5Teklifler menüsünde hızlı ürün ekleme penceresinde kullanım dışı ürünler listelenmektedir.Teklifler menüsü hızlı ürün ekleme penceresinde kullanım dışı ürünlerin listelenmemesi sağlanmıştır.
 Ürün kaydı kullanım dışına alındıktan sonra IIS restart edilmeli.

Sürümde Yer Alan İyileştirmeler

Sıra NoTanımAçıklama
1Giriş ekranında ön değer olarak görünür parametresi aktif olarak eklenen ekstra alanda, ilgili parametre kapatılmasına rağmen ekstra alanlar tabında görüntülenmeye devam etmektedir.Giriş ekranında ön değer olarak görünür parametresi aktif olarak eklenen ekstra alanda, ilgili parametre kapatıldığında ekstra alanlar tabında görüntülenmemesi sağlanmıştır.
2Etkinlik kaydı içerisinde birden fazla kullanıcı seçildiğinde, kaydı açan kullanıcının kaldırılabilmesi talep edilmektedir.Etkinlik kaydı içerisinde birden fazla kullanıcı seçildiğinde, kaydı açan kullanıcının kaldırılabilmesi sağlanmıştır.
3Admin olmayan kullanıcının, firma kaydında ekli olan adres tanımını silmesi durumunda “AA_GoogleMaps_GeoPoint” tür izni hatası almaktadır.Admin olmayan kullanıcının, firma kaydında ekli olan adres tanımını silmesi sağlanmıştır.
4Dil seçimi İngilizce olarak kullanıldığında kolon başlıkları İngilizce dil bilgisi kuralına göre gelmemektedir.Dil seçimi İngilizce olarak kullanıldığında kolon başlıkları İngilizce dil bilgisi kuralına göre gelmesi sağlanmıştır.
5Bölümler>Notlar menüsünde firma bağlantısında çoklu firma seçimi yapılmak istendiğinde IIS uyarısı vermektedir.Bölümler>Notlar menüsünde firma bağlantısında çoklu firma seçiminin yapılabilmesi sağlanmıştır.