Size bir telefon kadar yakınız
0 546 967 7613
Dil Seçin
trende
Dil Seçin
trende

2.35 Eylül 2022

Anasayfa » 2.35 Eylül 2022

Sürümde Yer Alan Yenilikler

Sıra NoTanımAçıklama
1Mobil uygulama ile Logo CRM versiyon bilgisinin çekilebilmesiMobil uygulama ile Logo CRM versiyon bilgisi, aktif LEM bitiş tarihi, anahtar tarihin bitişi ve müşteri bilgilerinin Rest API ucu kullanılarak çekilebilmesi sağlanmıştır. Detaylı bilgi için tıklayınız.
2Firmalar nesnesi içerisinde bulunan, harita işaretleme (pinleme) işleminin bütün firmalar için tek seferde yapılmasıFirmalar nesnesi içerisinde bulunan, harita işaretleme (pinleme) işleminin bütün firmalar için tek seferde yapılabilmesi sağlanmıştır.
 Detay bilgi için tıklayınız.
3Harita üzerinden işlem lokasyonunun görüntülenebilmesiDestek Kayıtları ve Aktiviteler menüsünde oluşturulan kayıtların lokasyon bilgisinin harita üzerinden görüntülenmesi sağlanmıştır. Detaylı bilgi için tıklayınız.
4Toplu Adres İşaretleme işlemi sonrası işaretlenmeyen (pinlenmeyen) kayıtların gösterimiToplu Adres İşaretleme işlemi sonrası işaretlenmeyen (pinlenmeyen) kayıtların gösterimi sağlanmıştır. Detay bilgi için tıklayınız.
5Görevler menüsündeki ilişkili kayıtlara yeni butonunun eklenmesi talep edilmektedir.Görevler detay ekranı > ilişkili kayıtlar içerisinde bulunan kullanıcılar, belgeler, fırsatlar, destek kayıtları, aktiviteler, etkinlikler ve teklifler için  (yeni) buton özelliği getirilmiştir.
6Destek Kayıtları menüsündeki ilişkili kayıtlara yeni butonunun eklenmesi talep edilmektedirDestek kayıtları detay ekranı > ilişkili kayıtlar içerisinde bulunan ilişkili ürünler, teklifler, belgeler, etkinlikler ve görevler için  (yeni) buton özelliği getirilmiştir.

Sürümde Yer Alan İyileştirmeler

Sıra NoTanımAçıklama
1Tiger ERP’ ye aktarılan sipariş kayıtlarında, seçilen e-arşiv firmasının fatura tipi “kağıt fatura” olarak aktarılmaktadırTiger ERP’ ye aktarılan sipariş kayıtlarında, seçilen e-arşiv firmasının fatura tipi “e-arşiv faturası” olarak aktarılması sağlanmıştır.
2Reddedilen teklif kaydı üzerinden otomatik teklif onay kuralı çalışmamaktadır.Reddedilen teklif kaydı üzerinden otomatik teklif onay kuralının çalışması sağlanmıştır. Uygun kural varsa onay bekliyor, uygun kural yoksa reddedildi durumuna düşmektedir.
3Teklif liste görünüm ekranında, Netsis ERP plasiyer kolonuna göre filtreleme yapılamamaktadır.Teklif liste görünüm ekranında, Netsis ERP plasiyer kolonuna göre filtreleme yapılabilmesi sağlanmıştır.
 Teklif liste görünüm ekranında plasiyer alanın filtrelenmesi için 62. parametre aktif olmalıdır.
4Windows Görev Zamanlayıcı üzerinden otomatik senkronizasyon tanımlandığında işlem yapılmamaktadır.Tiger ve Netsis ERP entegrasyonlarında “Windows Görev Zamanlayıcı” üzerinden otomatik senkronizasyon tanımlandığında aktarım sağlanmıştır.
5Birden fazla ERP entegrasyonu varsa, bağlı olan entegrasyon firması değiştirildiğinde entegrasyon geçişi yapılamamaktaBirden fazla ERP entegrasyonu varsa, bağlı olan entegrasyon firması değiştirildiğinde entegrasyon geçişi sağlanmıştır.
6Aktivite ve Fırsat Rollerine departman kriteri verildikten sonra aktivite kaydı üzerinden ilişkili fırsat kaydı bağlayarak kaydetme işlemi yapıldığında hata alınmaktadır.Aktivite ve Fırsat Rollerine departman kriteri verildikten sonra aktivite kaydı üzerinden ilişkili fırsat kaydı bağlayarak kaydetme işleminin yapılabilmesi sağlanmıştır.
7Lookup ekstra alanlar için yeni lookup kolonlar eklenirken, silinen kolonlar ekrana gelmektedir.Lookup ekstra alanlar için yeni lookup kolonlar eklenirken, silinen kolonların ekrana gelmemesi sağlanmıştır.
8WinProposal uygulamasında ‘Görünümü Özelleştir’ işlemi yapıldığında ‘Invalid Cast’ uyarısı alınmaktadır.WinProposal uygulamasında ‘Görünümü Özelleştir’ işlemi yapıldığında ‘Invalid Cast’ uyarısının alınmaması sağlanmıştır.
9Kolon genişlikleri değiştirildiğinde otomatik görünüm kaydetme işlemi yapılmamaktadır.Kolon genişlikleri değiştirildiğinde otomatik görünüm kaydetme işleminin yapılabilmesi sağlanmıştır. Otomatik görünüm kaydetme işlemi yapılmıyorsa, Logo CRM Uyarlama araçları -> Sistem tercihleri | 7. Parametre ön değer işareti kapalı olduğundan emin olunuz.
10Netsis ERP entegrasyonunda otomatik stok gösterilsin parametresi teklif ürünlere giriş yaptıktan sonra çalışmamaktadır.Netsis ERP entegrasyonunda otomatik stok gösterilsin parametresi teklif ürünlere giriş yaptıktan sonra da çalışması sağlanmıştır.
11İngilizce dil seçilerek login olunduğunda Kişiler menüsündeki ‘KVKK’ ve ‘Yorumlar’ tabına ait başlık hatalı gelmektedir.İngilizce dil seçilerek login olunduğunda Kişiler menüsündeki ‘KVKK’ ve ‘Yorumlar’ tabına ait başlıklar düzenlenmiştir.
12Entegrasyon setleri > SQL cümleleri içerisinde “Fiyatlar için SQL cümleleri kullanılsın” seçeneği aktif olmasına rağmen object üzerinden okunmaktadır.Entegrasyon setleri > SQL cümleleri içerisinde “Fiyatlar için SQL cümleleri kullanılsın” seçeneği işaretlendiğinde “Fiyat için SQL” içerisine yazılan sorguyu, teklif ürün ekranına getirilmesi sağlanmıştır. 
13Fırsat kaydı içerisine ilişkili aktivite ve sonrasında ilişkili teklif eklendiğinde aktivitenin konusu gelmektedir.Fırsat kaydı içerisine ilişkili aktivite ve sonrasında ilişkili teklif eklendiğinde fırsat kaydının konusunun gelmesi sağlanmıştır.