Size bir telefon kadar yakınız
0 546 967 7613
Dil Seçin
trende
Dil Seçin
trende

2.40 Ocak 2023

Anasayfa » 2.40 Ocak 2023

Sürümde Yer Alan Yenilikler

Sıra NoTanımAçıklama
1ERP Aktarım Tipli Otomatik Görev | Tiger | Cari | Crm > Erp yönünde aktarımın sağlanmasıERP Aktarım tipli otomatik görev için; cari bilgilerinin Logo CRM’ den Tiger ERP yönüne aktarılması sağlanmıştır. Aktarım yönü CRM>ERP’ olarak belirlenir. Detaylı bilgi için tıklayınız.
2Modern Kimlik Doğrulama desteğiModern Kimlik Doğrulama desteklenmesi sağlanmıştır.Tanımlar > e-Postalar > e-Posta Ayarları > e-posta tipi içerisinde modern kimlik doğrulama seçeneği desteklenmiştir. Detay bilgi için tıklayınız.
3Otomatik görevler üzerinden gönderilen raporlarda Model Editor ile eklenen alanlar için veri gösterilmesiOtomatik görevler üzerinden gönderilen raporlarda Model Editor ile eklenen alanlar için verilerin gösterilmesi sağlandı. CRM Uygulama Kontrol aracı içerisinden Model kontrolü > model eşitleme işlemi yapılması önerilir.
4Bağlı olan entegrasyon setine göre kayıtların anlık olarak filtrelenmesi talep edilmektedir.Bağlı olan entegrasyon setine göre kayıtların anlık olarak filtrelenmesi sağlandı.
5Admin olmayan kullanıcılarda Kanban görünümün kullanılabilmesi talep edilmektedir.Admin olmayan kullanıcılarda Kanban görünümünün kullanılabilmesi sağlandı. Detaylı bilgi için tıklayınız.
6Kanban | Teklif listesinin varsayılan filtreli olarak gelmesi desteğiKanban | Teklif listesinin varsayılan filtreli olarak gelmesi sağlandı. Detaylı bilgi için tıklayınız

Sürümde Yer Alan İyileştirmeler

Sıra NoTanımAçıklama
1Ekstra alanlar çoklu seçim veri giriş türlerinde texts alanına yazılan metinler, Logo CRM giriş dil bilgisi ingilizceye çevrildiğinde gelmemektedirEkstra alanlar çoklu seçim veri giriş türlerinde texts alanına yazılan metinler, Logo CRM giriş dil bilgisi ingilizceye çevrildiğinde ingilizce gelmesi sağlandı.
2CRM uygulama kontrol aracı üzerinden versiyon güncelleme yapıldığında güncel versiyon indirilemiyor.CRM uygulama kontrol aracı üzerinden versiyon güncelleme yapıldığında güncel versiyonun indirilmesi sağlanmıştır.
3j-Platform teklif ürün satırında E ikonu altındaki Erp ürün bilgisine tıklandığında ‘Invalid object name EI_Product_Fields’ hatası alınmaktadır.j-Platform teklif ürün satırında E ikonu altındaki Erp ürün bilgisine tıklandığında ERP detaylı bilgi ekranının açılması sağlanmıştır.
4E-posta dinleme otomatik görev işleminde gelen e-posta üzerinden destek kaydı oluşturulduğunda, durum alanına boş durum kaydı oluşmakta ve durum kaydı atanmaktadır.E-posta dinleme otomatik görev işleminde gelen e-posta üzerinden destek kaydı oluşturulduğunda ön değer durum bilgisini okuması sağlanmıştır.
5Sistem Tercihleri | 16.parametre ‘Satış temsilcisi Combobox’ları’ Logo CRM Mobil uygulamasında çalışmamaktadır.Sistem Tercihleri | 16.parametre ‘Satış temsilcisi Combobox’ları’ Logo CRM Mobil uygulamasında çalışması sağlanmıştır.
6Teklif onay kurallarında “Form Hazırlandıktan Sonra” zamanlama tipine ait kural tanımlandıktan sonra “Onay Bekliyor” durumuna düşmemektedirTeklif onay kurallarında “Form Hazırlandıktan Sonra” zamanlama tipine ait kural tanımlandıktan sonra “Onay Bekliyor” durumuna düşmesi sağlanmıştır.
7Özet Bilgiler ekranına eklenen liste görünüm (listview) görüntülenirken satırlarda otomatik olarak renklendirme yapılmaktadır.Özet Bilgiler ekranına eklenen liste görünüm (listview) görüntülenirken satırlarda otomatik olarak renklendirme yapılmaması sağlandı.
8Telefon numarası eklenirken alan kodu boş bırakıldığında ‘Ülke Kodu’ bilgisinden sonra parantez kapatma işareti gelmektedir.Telefon numarası eklenirken alan kodu boş bırakıldığında ‘Ülke Kodu’ bilgisinden sonra parantez işaretinin kalmaması sağlandı.
9Hatırlatmalar menüsünde yeni eklenen hatırlatıcının durumu tamamlandı olarak gelmekte ve uyarı vermemektedir.Hatırlatmalar menüsünde yeni eklenen hatırlatıcının durumunun direk tamamlandı olarak gelmemesi sağlandı.
10Bağlı olan entegrasyon setinde “ERPProducts non-persistent property” uyarısı vermektedir.Bağlı olan entegrasyon setinde “ERPProducts non-persistent property” uyarısının alınmaması sağlandı. MT_Product_Listview Criteria alan bilgisi içerisine [ERPProducts][[SetOid] = CurrentIntegrationSet()] eklendiğinde “non-persistent property” uyarı sorunu giderilmiştir.
11Cari hesap ekstresi farklı dosya formatları ile dışarı aktarılmak istendiğinde uyarı alınmaktadır.Cari hesap ekstresi farklı dosya formatları ile dışarı aktarılmak istendiğinde uyarı alınmadan ekstrenin alınabilmesi sağlandı. Cari hesap ekstresini görüntülemek için Logo CRM firmalar menüsü açılır işlemler > ERP > ERP firmasının cari hesap ekstresi tıklanır.