Size bir telefon kadar yakınız
0 546 967 7613
Dil Seçin
trende
Dil Seçin
trende

2.50 Aralık 2023

Sürümde Yer Alan Yenilikler

Sıra NoTanımAçıklama
1Kokpit | Teklif ekranıKokpit | teklif ekran özelliği desteklenmiştir. Detaylı bilgi için tıklayınız.
2Destek kayıtları ilişkili ürünler tabı altında aynı ürünün birden fazla eklenebilmesi talep edilmektedir.Destek kayıtları ilişkili ürünler tabı altında aynı ürünün birden fazla eklenebilmesi sağlanmıştır.

Sürümde Yer Alan İyileştirmeler

Sıra NoTanımAçıklama
1Sistem Tercihleri | 23. parametre açık durumdayken teklif ürün ekranındaki stok alanlarında tüm ambarlar için toplam stok bilgisi görüntülenmektedir.Sistem Tercihleri | 23. parametre açık durumdayken teklif ürün ekranındaki stok alanlarında seçili ambarlar için toplam stok bilgisinin gelmesi sağlanmıştır.
2Dinamik sorgu ile veri getirilen lookup ekstra alanlar için liste ekranında veri görüntülenmemektedir.Dinamik sorgu ile veri getirilen lookup ekstra alanlar için liste ekranında veri görüntülenmesi sağlanmıştır. Sistem Tercihleri |  62.parametrenin açık olması gerekmektedir. Dinamik sorgu ile veri getirilen lookup ekstra alanda görüntülenmesi için “Lookup liste ekranında öndeğer olarak görünür” parametresinin açık olması gerekmektedir.
3Destek Kayıtları>Hazırla ekranındaki rapor tipi seçildiğinde form adı alanına veri gelmemektedir ve form adı yazıldığında kaydedilmemektedir.Destek Kayıtları>Hazırla ekranındaki rapor tipi seçildiğinde form adı alanına yazılan değerin olduğu gibi kaydedilmesi sağlanmıştır. Form hazırlama ekranında “Form Adı” alanı doldurulursa yazılan ilgili değerin olduğu gibi kaydedildiği ve gösterildiği, “Form Adı” alanı doldurulmazsa varsayılan değeri gösterilmiştir.
4Destek kaydı liste görünümünde firma adına göre arama yapılmak istenildiğinde Türkçe karakter varsa arama sonuç getirmiyor.Destek kaydı liste görünümünde firma adına göre arama yapılmak istenildiğinde Türkçe karakter varsa aramanın sonuç getirmesi sağlanmıştır.
5Kullanıcılara Bildir alanında birden fazla kullanıcı seçilerek gönderilen bildirim için okundu ve okunmadı işlemleri yapıldığında bildirim ekranı IIS uyarısı veriyor.Kullanıcılara Bildir alanında birden fazla kullanıcı seçilerek gönderilen bildirim için okundu ve okunmadı işlemleri yapıldığında bildirim ekranı IIS uyarısı vermemesi sağlanmıştır.