Size bir telefon kadar yakınız
0 546 967 7613
Dil Seçin
trende
Dil Seçin
trende

Logo Portal nedir ve kullanıcılarına neler sunar?

31.10.2017
2.545 görüntülenme
Logo Portal nedir ve kullanıcılarına neler sunar?
Logo Portal, tüm Logo ekosistemini kapsayan bütünsel bir etkileşim platformu olarak kullanıcılarına, aradıkları bilgilere istedikleri cihaz üzerinden, istedikleri zaman erişebilme imkânı sunuyor.

Logo Portal Nedir?

Bir web platformu olan Logo Portal, Logo müşterilerinin ve iş ortaklarının Logo’daki kayıt ve bilgilerine her zaman ulaşmalarını sağlıyor. Mobil cihazlardan da erişilebilen Logo Portal ile kullanıcılar sahip oldukları ürünlere ait tüm lisans geçmişine istedikleri zaman ulaşabiliyor. Firma ve iletişim bilgilerini güncelleyebiliyor, destek taleplerini izleyebiliyor. Ayrıca, Logo’dan haberler, duyurular, kampanyalar, dokümanlar ve bilgilendirici videolar gibi kaynaklara tek bir noktadan kolayca erişebiliyor. Bununla birlikte, Logo müşterileri ve iş ortaklarına yönelik duyuru, haber, uyarı gibi tüm bilgilendirmeler de Logo Portal üzerinden hedef kitle segmentasyonuna göre özelleştirilmiş içerikle sunuluyor. Bu sayede gerekli ve ilgili içeriklere anlık erişim sağlanırken kullanıcılara, yalnızca kendilerini ilgilendiren konular hakkına bilgilendirme yapılmasıyla daha odaklı bir iletişim sunuluyor ve ihtiyaç duyulan bilgiye en kısa sürede erişim imkanı sağlanıyor.

Logo Portal Kullanıcılarına Neler Sunuyor?

Logo Portal; kullanıcı profillerinin ve firma iletişim bilgilerinin güncellenmesi, ekip yetkilerinin düzenlenmesi gibi standart özellikleri, kullanımı kolay ve hızlı işlem yeteneğine sahip yenilikçi arayüzleriyle sunuyor. Bununla birlikte, kullanıcılar geçmişten günümüze kadar lisans kullanım hakkına sahip oldukları Logo çözümlerine ilişkin satın alma geçmişine, lisans kapasitelerine, abonelik sürelerine tek ortamdan erişebiliyor ve yeni sürümler hakkında bilgi alabiliyor. Ayrıca hem kendilerinin doğrudan ilettikleri hem de Logo iş ortaklarının onlar adına ilettikleri destek bildirimlerini takip edebiliyor, son durumlarını görüntüleyebiliyor. Bilgi Deposu alanında da tüm Logo ürünlerinin kullanıcı dokümanları içinde detaylı şekilde aramalar yapılabiliyor. Logo müşterileri, bunlar gibi daha birçok özellikten, kullanım kolaylığı ve bilgi güvenliği ön planda tutularak yapılan geliştirmelerle daha verimli bir şekilde faydalanabiliyor. Logo İş Ortakları ise Logo ile yürüttükleri bilişim altyapısına dayalı tüm süreçlerini bu platform üzerinden yürütebiliyor. Sipariş vermek, edinilen lisansların yaşam döngülerini yönetmek, Logo ile olan finansal ilişkilerini izlemek ve yönetmek, destek süreçlerini yönetmek, müşterilerinde kurulu olan Logo çözümleriyle ilgili detaylı raporlar almak bu işlemlerden sadece bazıları…

Logo Portal’a Nasıl Erişim Sağlayabilirsiniz?

Logo Portal’a ilk defa giriş yapacak kullanıcılar ilk adımda portal.logo.com.tr adresinde açılan sayfadaki “Hesap oluştur” seçeneği üzerinden yeni hesap oluşturmalı. Ardından kullanıcı bilgilerini girip “Giriş yap” düğmesini tıklayarak Logo Portal’e girebilirsiniz. Hesap oluşturulduktan sonra Loga Portal’a masaüstü bilgisayar, tablet ve mobil cihazlar üzerinden her zaman erişebilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.