Size bir telefon kadar yakınız
0 546 967 7613
Dil Seçin
trende

BackApp Yedekleme

09.09.2020
1 görüntülenme
BackApp Yedekleme

BackApp Programı Nedir?

Herhangi bir donanım arızası, kayıp çalınma vb. durumlarda verilerimizin ne kadar önemli olduğunu daha iyi anlıyoruz. Birde buna günümüz siber saldırılarını (virüs ve hack ataklarını) eklersek yedeklemenin kurum, kuruluş veya bireysel kullanım farketmeden hepimiz için ne kadar önemli olduğu bilinen bir gerçektir.

İşte BackApp bu çok önemli ve sürekli takip edilmesi gereken kritik süreçleri, sizi rahatsız etmeden, sizin yerinize güvenli ve istikrarlı bir şekilde yapmaktadır.

BackApp bir otomatik yedek alma (yedekleme) programıdır. Windows tabanlı tüm sunucu ve pc lerde çalışır. SQL Veritabanı veya dosya, klasör yedekleyebilir. Bu yedekleme işlemlerini belirlediğiniz, planladığınız zaman aralıklarında veya özel esnek takvimlerde gerçekleştirir. Yedek alırken yedeklerinizi daha az yer kaplaması açısından sıkıştırabilir. Tüm yedekleme süreçlerinin sonucunu belirttiğiniz mail adreslerine gerçek zamanlı raporlar. Yedeklerinizi Full, Differential, Incremental seçenekleri ile alabilirsiniz.

BackApp kullanıcı dostu, basit kullanımı ile öne çıkan bir programdır. Basitliği hantal ve karmakarışık ekranlardan arındırılmış olmasıdır. Ancak arayüzdeki bu sadeliği, zor ve hantal rakiplerinden özellik ve fonksiyonda bir eksiği olmadan sağlanmaktadır. Yani kullanımda basit, fonksiyonel olarak gelişmiş bir programdır. BackApp programını bir bilgi işlem personeline ihtiyacınız olmadan da kullanabilirsiniz. Yedekleriniz BackApp yedekleme süreçleri ile size emanet…

BackApp yazılımı NodeJs yazılım dilinde programlanmıştır. Bu yeni nesil yazılım dilinin artılarından, performansından, kararlılığından BackApp tümüyle istifade etmektedir.

Fiyatlara KDV Dahil Değildir. SQL Veritabanı Yedekleme Dosya & Klasör Yedekleme VM Sanal Yedekleme (Hyper-V & Vmware) Full Paket (VM + SQL + Dosya)
Özellikler 1499 TL / YIL 1499 TL / YIL 3999 TL / YIL 4999 TL / YIL
Host Sayısı 1 Adet 1 Adet 1 Adet 1 Adet
Arayüz Dil Seçenekleri İngilizce & Türkçe İngilizce & Türkçe İngilizce & Türkçe İngilizce & Türkçe
Destek Süresi Kurulum + 365 Gün Kurulum + 365 Gün Kurulum + 365 Gün Kurulum + 365 Gün
  Satın Al Satın Al Satın Al Satın Al

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN