Size bir telefon kadar yakınız
0 546 967 7613
Dil Seçin
trende
Dil Seçin
trende

Sıkça Sorulan Sorular

Anasayfa » Sıkça Sorulan Sorular
Sıkça Sorulan Sorular
Temayla gelen kısakodlarla aşağıdaki gibi soru cevap kombinasyonları yapabilirsiniz.
3S Yazılım Ne Zaman Kuruldu?
3S Yazılım ve Bilişim Teknolojileri. 2019 yılında faaliyetine başladı.
Özel Yazılım Yapıyor Musunuz?

3S Yazılım olarak sizlerden gelen istekler neticesinde firmanıza katmadeğer katan, gerek şahsi projeleriniz, gerek kurumsal çözümleriniz için özel yazılımlar geliştirmekteyiz.

Gerekli analizleri yaparak, beklentileriniz doğrultusunda süreci planlıyor, tasarlıyor ve size en uygun özel yazılım çözümlerini hem web tabanlı platformlarda hem de mobil platformlarda gerçekleştiriyoruz.

Mesai Saatleriniz Nelerdir?
Hafta içi 09:00 – 18:00 arası ve Cumartesi 09:00 – 18:00 arasında çalışmaktayız.
CRM Nedir ?
Logo CRM programı; satış, pazarlama ve müşteri ilişkileri yönetimi gibi birbiriyle ilişkili ekiplerin randevu, görüşme, satış, teklif, iş süreçleri ve satış sonrası süreçlerinin düzenlenmesini sağlıyor. Farklı Logo çözümleri ile entegre çalışabilen yapısı sayesinde pek çok veriyi tek çatı altında buluşturuyor.
Web Tasarım Ve Web Yazılım Nedir?
Web tasarım uzmanı; gerekli sektörün ihtiyacı olan detayları araştırır ve bu detaylar kapsamında grafik tasarımı olarak web sayfasının görselini yaratır. Örneğin yapılacak web sitesi tıp sektörü ile ilgiliyse grafik tasarım için uygun fotoğrafları bulmalı ve hayalindeki tasarımı ekrana yansıtmalıdır. Yapan kişinin hayal gücü, yeteneği ve tecrübesi işin kalitesini yansıtır.
Web yazılım uzmanı ise oluşturulan tasarımın hareketlenmesini ve işlevsel olmasını sağlayacak arka plan kodlarını oluşturur ve yaratılan tasarımın işlevsellik kazanmasını sağlar.
Flow Nedir?
Logo Flow, girdileri çeşitli aşamalardan geçirerek faydalı çıktılara dönüştüren; iş süreçlerinin tasarlanmasını, işletilmesini,onaylanan, reddedilen veya devam etmekte olan iş süreçlerine ait bilgilerin izlenmesini sağlayan bir iş akış yönetim sistemidir. İş süreçlerini daha yalın ve sistematik bir yapıda organize etmek isteyen, şirket içi/dışı bilginin doğru, güvenli, hızlı bir şekilde taşınmasını amaçlayan tüm KOBİ ve kurumsal işletmeler için en uygun çözümü sunar.
E-Dönüşüm Hizmeti Nedir ?
e-Dönüşüm, bir diğer adıyla dijital dönüşüm, işletmelerin ve kuruluşların işleyişlerine yönelik süreçlerin tamamen dijital ortamlara aktarılmasını ifade eden bir terimdir.
İrsaliye fatura nedir?
İrsaliye fatura, hem sevk irsaliye belgesi hem de fatura olarak düzenlenen tek bir belgedir. Özetle, irsaliye belgesinin ve faturanın bir araya getirilmiş halidir. Bu sayede sevk irsaliyesinde de faturada da bulunması gereken bilgiler tek faturada toplanmış olur.
WMS Nedir?
Depo Yönetimi Sistemi - WMS, bir depodaki günlük işlemleri destekleyen bir yazılım uygulamasıdır. Depo takip programı olarak da bilinen WMS; toptan ve perakende satış alanında yer alan, üretici konumunda bulunan ve dağıtım yapan işletmelerin sıkça karşılaştığı birçok zorluğun çözülmesine yardımcı oluyor.
Web Hosting Nedir?
Hosting; web sayfanıza ait tüm dosyaların, yılın 365 günü bir bilgisayarda saklanması ve erişime açık tutulması hizmetidir. Bu bilgisayarlara ise “server” veya “web sunucusu” adı verilir. Web sunucuları, evinizde ya da ofisinizde bulunan bilgisayarlardan donanımsal olarak daha özellikli makinalardır.