Size bir telefon kadar yakınız
0 546 967 7613
Dil Seçin
trende
Dil Seçin
trende

Logo GO 3

Logo GO 3 Nedir?

Logo GO 3, küçük ve orta ölçekli işletmelere özel hazırlanmış ve tüm iş süreçlerini tek noktadan yönetebilmelerini sağlayan kapsamlı bir muhasebe programıdır. Logo GO 3, Logo kullanıcılarından gelen istek ve görüşleri dikkate alınarak yeniden hazırlanmıştır. Yeni arayüzü ile istediğiniz tüm bilgilere kolayca ulaşırken, zaman tasarrufu ve verimlilik artışı elde edebilirsiniz. Faaliyet gösterdiğiniz sektör hangisi olursa olsun iş akışınızı profesyonelce kontrol edin! Logo GO 3 KOBİ Çözümü ile rekabette her zaman bir adım öndesiniz!


Logo GO 3’Ün Özellikleri Nelerdir?

Logo GO 3, KOBİ’lerin ihtiyaç duyabileceği tüm çözümleri sunan kapsamlı bir muhasebe programı çözümüdür. Sahip olduğu özelliklerden kısaca bahsedecek olursak;

· Tüm verileriniz güvenlli bir şekilde saklanır. Böylece dosyalar karışmaz, hesap hataları oluşmaz.

· Verilerinizi analiz etme kontrolü size ait. Faturalarınızın toplam tutarını, maliyetleri, siparişlerini, ödemelerini, bekleyen tahsilatlarını, kâr-zarar hesaplarını görüp kolaylıkla raporunu alabilirsiniz.

· Logo GO 3 güncel stok bilgilerini, ürün giriş-çıkışlarını, konsinyeleri, stok değerlerini ve ürün görsellerini içeren sınırsız sayıda ürün kartlarıyla stok takibini kolaylaştırır.

· Bankalardaki ticari hesaplar ve kredi hesapları, banka/şube adları ile birlikte ya da ayrı ayrı takip edebilirsiniz. Ayrıca Havale, EFT, çek/senet ödemeleri ve gelen ödemeler de Logo GO 3 ile kolayca takip edebilirsiniz.

· Çek/senet tahsilat ve ödemeleri, fatura kapatma, kasadan kasaya virman gibi her türlü günlük nakit hareketi kolayca takip edebilirsiniz.

· Çek ve senet gibi değerli evraklarınızı tarihlerine, numaralarına ve vadelerine göre gruplayıp kaydedebilirsiniz.

· Her müşteriniz için Logo GO 3 üzerinde oluşturulan cari hesaplarda müşterilerin aylık satış tutarları, toplamları, riskleri ve risk limitlerini tanımlayabilirsiniz.

· Cari hesaplara ait farklı zamanlarda girilen işlemlerin, istenen zaman aralığı için değerlendirmesinin yapılabildiği raporlara kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

· Logo GO 3, siparişlerin faturalaştırılması sürecini de otomatik olarak yönetir. Gelen siparişleri irsaliyeye, kesilen irsaliyeleri de faturaya kolayca dönüştürebilir. Önceden tanımlanmış indirim, masraf ve promosyonları da faturaya doğrudan yansıtır.

· Kredi kartıyla yapılan satışlar, tahsilatlar ve banka geri ödemeleri Logo GO 3 ile kolayca izleyebilirsiniz.

· Tüm hesaplar için ayrı ayrı banka ve puan komisyonları tanımlanıp geri ödeme planları oluşturabilirsiniz. Logo GO 3 ile ayrıca taksitli satışlar da yapabilir, tüm fatura işlemleri taksitlendirebilir ve yeni ödeme planları oluşturarak eksik ödemeler takip edebilirsiniz.

Logo GO 3 Sıkça Sorulan Sorular
Logo GO 3 Ürününü en fazla kaç kullanıcı ile kullanabilirim ?
Logo GO 3 ürününü kullanıcı arttırımı modülleri ile en fazla 16 kullanıcıya kadar kullanabilirsiniz.
Logo GO 3 Ürünü Hangi Veritabanı Üzerinde Çalışmaktadır ?
MS SQL Server Veritabanını desteklemektedir.
Stok Kartlarım İçin Barkod Takibi Yapabilir Miyim ?
Stok kartlarına sınırsız sayıda barkod tanımlayabilirsiniz.
Sabit Kıymet(Demirbaş) Takibi Yapabilir Miyim ?
Demirbaşların satınalma, amortisman hesaplama, personele zimmetleme, elden çıkarma ve raporlama gibi süreçlerini Logo GO3 Sabit Kıymet modülü ile takip edebilirsiniz.
Stok ve Müşteri Tanımlarım Excel'de Kayıtlı , Excelden Ürün İçerisine Veri Aktarımı Yapabilir Miyim ?
Ticari sistemde, üst menüde yer alan Araçlar seçeneği içerisinden “Excelden veri aktarımı” seçimi ile aktarım yapabilirsiniz.
Ürün İçerisinde Sık Kullandığım Diğer Uygulamalara Hızlı Bir Şekilde Erişim Sağlayabilir Miyim ?
Logo GO 3 ürününde sık kullanılan Excel, Word, Powerpoint gibi Windows programlarının yanı sıra herhangi bir dış bağlantının kısayolu da masaüstüne eklenebilmektedir. Tüm uygulamalara program içerisinden hızla ulaşabilirsiniz.