Size bir telefon kadar yakınız
0 546 967 7613
Dil Seçin
trende
Dil Seçin
trende

Logo İşbaşı

Anasayfa » Logo İşbaşı

“Logo İşbaşı” ile İster Webden İster Cepten; İnternet Erişiminizin Olduğu Her Yerden İşletmenizin Ön Muhasebe İşlemlerini Gerçekleştirebilirsiniz.

Mikro işletmeler Logo İşbaşı’yla  Türkiye’de ilk ve tek olarak mobilden sesli komutla fatura oluşturabiliyor, oluşturulan faturaları e-fatura/e-arşiv fatura olarak gönderebiliyorlar. Müşteri ve Tedarikçileri ile olan borç-alacaklarını da anlık olarak takip edebiliyorlar.

Faturalarınızı mobil ortama taşıyın, hayatınızı kolaylaştırın!

Logo İşbaşı’nı kullanırken saniyeler içerisinde satış faturası oluşturabiliyorsunuz. İster e-fatura/e-arşiv isterseniz de işletmeye özel hazırlanmış fatura tasarımı ile yazdırılabiliyor. Detaylı filtreleme yardımıyla istenilen kriterlerde kayıtlı faturalar görüntülenip, listelenebiliyor.

Logo İşbaşı sayesinde hızlı bir şekilde alış/gider kaydı gerçekleştirilebiliyor. Detaylı filtreleme yardımıyla istenilen kriterlerde kayıtlı faturalar görüntülenip, listelenebiliyor.

İşletmenin sunduğu ürün ve hizmetlerin yönetimi gerçekleştirilirken, ürünlerin stok yönetimi de kolayca yapılabiliyor.

Çalışılan müşteri ve tedarikçilerin borç-alacak durumları kolayca takip edebilme imkanı sağlarken, gerçekleştirilen ödeme ve tahsilatlar da anında kaydedilebiliyor.

İşletmenin nakit yönetimini anlık bir şekilde takip etme imkanı sağlamaktadır. Bunun yanı sıra işletmeye ait kasa ve banka hesapları ile yapılan ödemeler ve alınan tahsilatlar kolayca kaydedilebilmektedir.

İşletmeye ait özet raporları istediğiniz zaman görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca isterseniz Excel dosyası olarak da alabilirsiniz.

E-Ticaret Entegrasyonu Nedir?

E-Ticaret Entegrasyonu; Trendyol, hepsiburada, gittigidiyor, n11, pttavm, amazon, akakçe, çiçeksepeti morhipo, ideasoft, shopify, woocommerce, opencart, wix gibi platformlardan satışlarınızı online ön muhasebe programı Logo İşbaşı’na otomatik aktarıldığı ve Yurtiçi Kargo, Aras Kargo, Mng Kargo ve UPS ile de kargolama operasyonunuzu hızlı ve kolayca takip edebileceğiniz bir özelliktir.

E-Ticaret Entegrasyonunun Avantajları Nelerdir?

E-Ticaret Entegrasyonunu kullandığınızda; satışlarınızı ön muhasebe programınız Logo İşbaşı’na otomatik aktaracağınız için zamandan tasarruf etmiş olursunuz. Aktarılan bu satışların otomatik faturalandırılmasını gerçekleştiğinizde zaman kazancınız ikiye katlanmış olur. Satış gerçekleştirdiğiniz ürünlerin internet erişimi olan her yerden takibini de hızlı ve kolayca gerçekleştirerek işinizi çok daha iyi yönetirsiniz.

E-Ticaret Entegrasyonunu Nasıl Kullanabilirim?

E-ticaret sürecinizi mükemmelleştirmek, satışlarınızı otomatik muhasebe programına aktarmak, aktarılan bu satışlar için yine el değmeden faturalandırma işlemi gerçekleştirmek ve satılan ürünelrinizin stok takibini yapmak için tek yapmanız gereken Logo İşbaşı yönetim panelinize girerek e-Ticaret Entegrasyon bağlantısını kurmak.

E-Ticaret Entegrasyonlarında hangi platformlar var?

e-Ticaret Entegrasyonu ile ; İnternet satışı için trendyol, hepsiburada, gittigidiyor, n11, pttavm, amazon, akakçe, çiçeksepeti morhipo, ideasoft, shopify, woocommerce, opencart, wix gibi platformların yanı sıra kargolama işlemleri için de Yurtiçi Kargo, Aras Kargo, Mng Kargo ve UPS kargo firmaları yer almaktadır.

E-Ticaret Entegrasyonu İçin Ne kadar Ücret Ödemeliyim?

E-Ticaret Entegrasyon ücretleri seçeceğiniz platforma göre farklılık göstermekle beraber ödenmesi gereken tutar sadece aylık 49,90 TL ve Yıllık paketi aylık pakete göre %20 indirimle 480 TL’dir.

E-Ticaret Entegrasyonunda E-Fatura Göndermek İçin Kontöre Ücret Ödeyecek Miyim?

Logo İşbaşı E-Ticaret Özelliği kapsamında e-fatura/e-arşiv fatura gönderimleriniz için yıllık 1200 kontöre kadar kullanım için herhangi bir ücret ödemezsiniz. Kullanımınızın 1200 Kontörü geçmesi durumunda avantajlı fiyatlarımızla kontör paketlerimizden yararlanabilirsiniz.

E-Ticaret Entegrasyonunda E-Fatura Göndermek İçin Kontöre Ücret Ödeyecek Miyim?

Logo İşbaşı E-Ticaret Özelliği kapsamında e-fatura/e-arşiv fatura gönderimleriniz için yıllık 1200 kontöre kadar kullanım için herhangi bir ücret ödemezsiniz. Kullanımınızın 1200 Kontörü geçmesi durumunda avantajlı fiyatlarımızla kontör paketlerimizden yararlanabilirsiniz.