Size bir telefon kadar yakınız
0 546 967 7613
Dil Seçin
trende

Logo İşbaşı

Anasayfa » Logo İşbaşı

“Logo İşbaşı” ile İster Webden İster Cepten; İnternet Erişiminizin Olduğu Her Yerden İşletmenizin Ön Muhasebe İşlemlerini Gerçekleştirebilirsiniz.

Mikro işletmeler Logo İşbaşı’yla  Türkiye’de ilk ve tek olarak mobilden sesli komutla fatura oluşturabiliyor, oluşturulan faturaları e-fatura/e-arşiv fatura olarak gönderebiliyorlar. Müşteri ve Tedarikçileri ile olan borç-alacaklarını da anlık olarak takip edebiliyorlar.

Faturalarınızı mobil ortama taşıyın, hayatınızı kolaylaştırın!

Logo İşbaşı’nı kullanırken saniyeler içerisinde satış faturası oluşturabiliyorsunuz. İster e-fatura/e-arşiv isterseniz de işletmeye özel hazırlanmış fatura tasarımı ile yazdırılabiliyor. Detaylı filtreleme yardımıyla istenilen kriterlerde kayıtlı faturalar görüntülenip, listelenebiliyor.

Logo İşbaşı sayesinde hızlı bir şekilde alış/gider kaydı gerçekleştirilebiliyor. Detaylı filtreleme yardımıyla istenilen kriterlerde kayıtlı faturalar görüntülenip, listelenebiliyor.

İşletmenin sunduğu ürün ve hizmetlerin yönetimi gerçekleştirilirken, ürünlerin stok yönetimi de kolayca yapılabiliyor.

Çalışılan müşteri ve tedarikçilerin borç-alacak durumları kolayca takip edebilme imkanı sağlarken, gerçekleştirilen ödeme ve tahsilatlar da anında kaydedilebiliyor.

İşletmenin nakit yönetimini anlık bir şekilde takip etme imkanı sağlamaktadır. Bunun yanı sıra işletmeye ait kasa ve banka hesapları ile yapılan ödemeler ve alınan tahsilatlar kolayca kaydedilebilmektedir.

İşletmeye ait özet raporları istediğiniz zaman görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca isterseniz Excel dosyası olarak da alabilirsiniz.