Logo Yazılım Hizmetleri

3S Yazılım ve Bilişim Teknolojileri olarak LOGO Yazılım’ın sektörel tüm çözümlerinde eğitim, destek, kurulum ve özel entegrasyonlar yazıyoruz.

Logo Yazılım Satış Hizmetleri

Logo Yazılım İzmir  Bayi olarak İşletmelerin iş verimliliğini artırmak için Ürün ve Çözümler Geliştirmektedir. Türkiye Geneli ve Yurtdışına Satış çözümleri sunmaktayız.

Logo Yazılım Eğitim Hizmetleri

3S Yazılım olarak Logo Yazılım Ürünleri Hakkında Birebir ve Toplu Kurumsal Eğitimler vermekteyiz. Deneyimli ve Uzman Eğitmen ekibimiz takıldığınız noktalarda yada Sıfırdan eğitim sunarak Uzman Logo Kullanıcısı Olmanıza yardımcı olmaktadır.

Telefon ile Logo Desteği

Logo programları ile ilgili sorunlarınızda Logo Sistem Uzmanı sertifikalı personelerimiz tarafından telefonla destek hizmeti vermekteyiz. Telefon Destek hizmetimiz aylık bakım anlaşmalı müşterilerimize ücretsiz olarak verilmektedir. Bakım anlaşması olmayan, Ticket anlaşması olmayan yada yeni müşterilerimize telefon ile destek hizmeti ücrete tabi olacaktır.

Uzaktan Logo Destek Hizmetleri

Yaşadığınız sorunlar karşısında telefon ile bilgi verilip gerekli yönlendirmeler yapılıp fakat uygulama noktasında sorun yaşarlarsa uzmanlarımız anında uzaktan bağlantı yaparak bilgisayarınıza yada sunucunuza bağlanarak yaşadıkları problemlere anında müdahale sağlarlar..

Yerinde Logo Destek

Telefon ve uzaktan bağlantıdan sorunu çözülmeyen firmalarımız için Logo Destek İzmir Ekibimiz işletmenize gelerek yerinde müdahalelerde bulunmaktadır.

Logo Çözüm Ortağı olarak Proje Danışmanlığı, Kullanıcı Eğitimleri, Uzak Bağlantı, Yerinde Destek, Tele-Destek, Veri Bakımı ile Network ve Veritabanı Danışmanlığı gibi birçok hizmet sunmaktayız.