Size bir telefon kadar yakınız
0 546 967 7613
Dil Seçin
trende
Dil Seçin
trende

Özel Yazılım Hizmetleri

Anasayfa » Özel Yazılım Hizmetleri

3S Yazılım olarak sizlerden gelen istekler neticesinde firmanıza katmadeğer katan, gerek şahsi projeleriniz, gerek kurumsal çözümleriniz için özel yazılımlar geliştirmekteyiz.

Gerekli analizleri yaparak, beklentileriniz doğrultusunda süreci planlıyor, tasarlıyor ve size en uygun özel yazılım çözümlerini hem web tabanlı platformlarda hem de mobil platformlarda gerçekleştiriyoruz.

Özel yazılımlar faydaları

  • Rakiplerinize karşı önde olursunuz.
  • Dijital ortamda erişilebilirliği sağlarsınız.
  • Müşterilerinize daha kaliteli hizmet sunma imkanı yakalarsınız.
  • Daha az maliyetle, daha çok iş yapar, zamandan kazanırsınız.
  • İstediğiniz hedeflere daha kısa sürede ulaşma şansınız olur.

Neden Özel Yazılım Tercih Etmelisiniz?

Özel yazılımlarımız sayesinde işletmenizin verimliliğini ve performansını arttırabilirsiniz. Özel yazılımlar, hazır yazılımlara göre çok daha verimlidir. Hazır yazılımlar, tam anlamıyla size göre yapılmadığı için ek modülleri geliştirmekte bir hayli zorlanır, gereksiz vakit kaybı yaşarsınız. Her ek modül için ayrı ayrı ücretlendirmelerle karşılaşacağınız için maliyeti fazladır. Hazır yazılımlar geniş kitlelere hitap ettiği için ihtiyacınız olmayan modülleri de satın almak zorunda kalır maliyeti artırmış olursunuz.

3S Yazılım olarak, size bu konuda yardımcı oluyor, istek ve taleplerinizi doğru analiz ederek, doğru yazılımı hazırlıyor ve hizmetinize sunuyoruz. Böylece ek masraflar ve sorunlarla karşılaşmak zorunda kalmıyorsunuz.