Size bir telefon kadar yakınız
0 546 967 7613
Dil Seçin
trende
Dil Seçin
trende

1.23 Şubat 2022

Anasayfa » 1.23 Şubat 2022

Logo WMS Panel


Sürümde Yer Alan Yenilikler

Sıra NoTanımAçıklama
1WMS ekranlarının sadeleştirilmesi çalışması için gerekli parametrelerParametreler – İşlem Parametreleri kısmına “Uygulamada yapılan işlemlerde palet kullanılsın” , “Uygulamada yapılan işlemlerde sepet kullanılsın” ve “Uygulamada yapılan işlemlerde etiket yazdırılsın” parametreleri eklenmiştir.

Sürümde Yer Alan İyileştirmeler

Sıra NoTanımAçıklama
1WMS Panel’den planlama fişine kullanıcı ataması yapıldıktan sonra fişi yalnızca ilgili kullanıcının görüntülemesiPanelden planlama fişine kullanıcı ataması yapılırsa; uygulamada bu fiş hangi kullanıcıya atanmış ise o kullanıcıda listelenir.

Logo WMS Mobile


Sürümde Yer Alan Yenilikler

Sıra NoTanımAçıklama
1Gizlilik politikasının eklenmesiKVKK kapsamında mobil uygulama içerisine gizlilik politikası eklenmiştir.
2Logo WMS’te çıkış işleminde malzeme tek bir adreste bulunuyor ise; kaynak adresin otomatik olarak gelmesiMalzeme tek bir adreste bulunuyor ise, çıkış işlemlerinde kaynak adres otomatik olarak getirilir.
3ERP’de oluşturulan tanımlı malzeme fişlerinin Logo WMS uygulamasında desteklenmesiWMS panelde Kullanıcı Parametreleri ile kullanıcıya verilen yetkilerde; Giriş Türünde Fiş Yetkileri ve Çıkış Türünde Fiş Yetkilerine göre yetki verilerek, uygulamadan Kullanıcı Tanımlı Fiş Tipi seçilerek ERP’ye gönderilebilir.
4Üretim emri girişinde lot numarası alanına tıklandığında açılan klavyede varsayılan olarak büyük harfin aktif olmasıÜretim emri girişinde lot numarası alanına tıklandığında açılan klavyede; varsayılan olarak büyük harf getirilir.
5Netsis’te siparişte girilen açıklama alanının sipariş WMS’te toplandıktan sonra Netsis’e gönderilen irsaliyede oluşmasıMüşteri siparişlerinde üst bilgiler sekmesinde; açıklama alanına girilen veri, uygulamaya Toptan Satış İrsaliyesi – Başlık sekmesinde “Açıklama” alanına getirilir. İrsaliye Netsis’e gönderildiğinde; üst bilgiler sekmesinde “Açıklama” alanına yazılır.