Size bir telefon kadar yakınız
0 546 967 7613
Dil Seçin
trende
Dil Seçin
trende

Logo Start

Anasayfa » Logo Start

Logo START küçük işletmelerin tüm finansal işlem ve rapor ihtiyaçlarını karşılayan bir programdır. Kendi segmentinde Türkiye’nin en çok tercih edilen programıdır.

Logo START Programı;

Logo START programı sayesinde tüm stoklarınızın giriş ve çıkışlarını takip edebilirsiniz. Bunun yanı sıra satış irsaliyesi ve faturasını oluşturabilir ve kolayca yazıcıdan faturanızın çıktısını alabilirsiniz. Hesaplarınızı tek tek elle yapmaktan kurtulun! Siz sadece tek işlem yapın ve bırakın diğer tüm alanlara otomatik kayıt işlemlerinizi Logo START yapsın.

Logo START siparişlerinizin faturalaştırılma sürecini de otomatik olarak yönetiyor. Bu program sayesinde gelen siparişler irsaliyeye, kesilen irsaliyeler de faturaya kolayca dönüştürülebiliyor. Tanımlamış olduğunuz masraf, promosyon ve indirimler de faturaya doğrudan, kolaylıkla yansıtılıyor. Böylece bu süreçte insan kaynaklı hatalar da olmuyor, tamamen Logo START üzerinden işlemleriniz tamamlanıyor.

Logo START size, tüm siparişlerinizi tek bir noktadan takip etme imkanı sağlıyor. Gelen sipariş, sipariş tarihi, müşteri bilgisi, teslimat tarihi gibi birçok veriyi sizin için girerek kaydediyor. Böylece aynı müşteriden gelen tüm siparişler tek bir ekranda görülebiliyor. Siparişler ile stokların karşılıklı kontrolü sayesinde, stok yetersiz ise Logo Start doğrudan sipariş verebiliyor.

Müşteri memnuniyeti ve ürün devamlılığı için stoklar sürekli olarak kontrol altında olmalıdır. Logo Start güncel stok bilgilerini, ürün giriş-çıkışlarını, konsinyeleri, stok değerlerini ve ürün görsellerini içeren ürün kartlarıyla stok takibini kolaylaştırmaktadır.

Kredi kartıyla yapılan satışlar, tahsilatlar ve banka geri ödemeleri Logo Start ile kolayca izlenirken, tüm hesaplar için ayrı ayrı banka ve puan komisyonları tanımlanıp geri ödeme planları oluşturulabiliyor. Logo Start ile ayrıca taksitli satışlar da yapılabiliyor, tüm fatura işlemleri taksitlendirilebiliyor ve yeni ödeme planları oluşturarak eksik ödemeler takip edilebiliyor.

Eğer Logo START kullanıyorsanız, artık bankacılık işlemlerine zaman harcamanız gerekmiyor. Bankalardaki ticari hesaplar ve kredi hesapları, banka/şube adları ile birlikte ya da ayrı ayrı izlenebiliyor. Havale, EFT, çek/senet ödemeleri ve gelen ödemeler de Logo Start ile kolayca takip edilebiliyor.

Logo START sayesinde, çek/senet tahsilat ve ödemeleri, kasadan kasaya yapılan virman, fatura kapatma gibi bütün günlük nakit hareketi kolayca takip edilebiliyor. Program çek ve senet gibi önemli olan evrakların tarihlerine, numaralarına ve vadelerine göre kaydedilebiliyor. Ayrıca durumu değişen çek ya da senetler için gerekli dekont ve fişlerin oluşmasını da, Logo Start otomatik olarak gerçekleştiriyor.